Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Хвороби
Ангіома

Категорія: 

Ангіома - природжена доброякісна судинна пухлина, яка може локалізуватися в різних органах і тканинах (шкірі, підшкірній основі, м'язах, печінці, кістках, мозку, нирках). Трапляються поодинокі й множинні ангіоми. В останньому випадку захворювання називається ангіоматозом. Розмір та форма ангіоми бувають різні. Тканину її складають розширені кровоносні (гемангіома) чи лімфатичні (лімфангіома) судини. Колір гемангіом червоно-синій, лімфангіоми безбарвні. Розрізняють три види ангіом: прості, кавернозні, звивисті.

Клініка ангіоми


Прості ангіоми частіше локалізуються на шкірі обличчя і голови. Вони невеликих розмірів, кулястої форми, багряно-синього кольору. Інколи можуть займати великі ділянки на щоках, повіках, носі. Кавернозні ангіоми розміщуються в підшкірній основі, іноді проростають глибше (в м'язи і навіть у кістку). Можуть розвиватися і у внутрішніх органах, зокрема в печінці. Вони підносяться над сусідніми ділянками шкіри, м'які на дотик, легко стискуються при надавлюванні пальцем і знову випинаються, якщо його забрати. Коли такі ангіоми розміщуються на слизовій оболонці порожнини рота, то вони часто ускладнюються кровотечами.
Ангіоми з лімфатичних судин трапляються рідко. Вони мають вигляд невеликих вузликів або дифузних випинань, покритих незміненою шкірою, м'які на дотик, легко стискуються.

Лікування ангіоми


Лікування необхідно розпочинати у ранньому дитячому віці. Використовують ін'єкції склерозуючих речовин, заморожування, електрокоагуляцію, висічення пухлини.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus