Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Хвороби
Забій

Категорія: 

Забій - закрите механічне ушкодження м'яких тканин чи органів, яке супроводжується видимим порушенням їх анатомічної цілості. Найхарактерніші зміни відбуваються у кровоносних судинах ушкоджених тканин. Множинні розриви дрібних судин стають причиною крововиливу. При цьому кров просякає тканини або розшаровує їх з утворенням гематоми.

Клініка забою


В момент забою основним симптомом є біль. Він значний, але швидко слабшає або зникає, проте за 1-2 год після травми поновлюється чи різко підсилюється. Водночас порушується функція ураженої ділянки. Наступна ознака - крововилив. У перші дні він поширюється. Спочатку колір його багряно-червоний, протягом 5-6 днів він стає багряно-синім, через 10-15 днів зеленуватим, а пізніше - жовтим.

Лікування забою


Лікування консервативне. Передусім його спрямовують на зменшення крововиливу: пузир з льодом, тиснуча пов'язка. З 2-3-ї доби призначають зігріваючий компрес, теплу грілку чи інші теплові процедури. Пізніше застосовують масаж та лікувальну гімнастику.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus