<![CDATA[Новини здоров'я, лікування та здорового харчування та очищення]]> ru <![CDATA[Гени можуть відповідати за раптову зупинку серця]]> Генетика http://zdorovia.com.ua?id=42304 Wed, 20 Nov 2019 06:00:00 GMT <![CDATA[ДНК-тест врятує від спадкових порушень]]> Генетика http://zdorovia.com.ua?id=42111 Thu, 07 Nov 2019 05:00:00 GMT <![CDATA[Генетика впливає на формування сім'ї]]> Генетика http://zdorovia.com.ua?id=41766 Tue, 15 Oct 2019 20:00:00 GMT <![CDATA[Рак, який ви можете отримати у спадок]]> Генетика http://zdorovia.com.ua?id=41433 Tue, 24 Sep 2019 06:00:00 GMT <![CDATA[Секрет молодості у термітнику]]> Генетика http://zdorovia.com.ua?id=41281 Fri, 13 Sep 2019 16:45:00 GMT <![CDATA[Омолодження на генному рівні]]> Генетика http://zdorovia.com.ua?id=41199 Mon, 09 Sep 2019 05:00:00 GMT <![CDATA[Депресія підвищує ризик розвитку небезпечних хвороб]]> Генетика http://zdorovia.com.ua?id=41178 Fri, 06 Sep 2019 17:30:00 GMT <![CDATA[Причини появи серцевих хвороб]]> Генетика http://zdorovia.com.ua?id=41150 Thu, 05 Sep 2019 09:30:00 GMT <![CDATA[Як захиститись від маразму на генному рівні?]]> Генетика http://zdorovia.com.ua?id=40910 Tue, 20 Aug 2019 21:40:00 GMT <![CDATA[Боротьба з небезпечним видом раку]]> Рак і пухлини, Генетика http://zdorovia.com.ua?id=40667 Tue, 30 Jul 2019 14:00:00 GMT