Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати







Метилурацилова мазь

-


Інструкція


Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: methyluracil;

2,4-діоксо-6-метил-1,2,3,4-тетрагідропіримідин;

основні фізико-хімічні властивості: однорідна мазь жовтуватого кольору, ізслабким специфічним запахом;

склад: 100 г мазі містять метил урацилу 10,0 г;

допоміжні речовини: ніпагін, вазелін медичний, ланолін водний.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що сприяють загоєнню (рубцюванню) ран. Код АТС D03A X16.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Метил урацилова мазьє лікарською формою метил урацилу, який має анаболічні властивості, прискорює процеси клітинної регенерації, загоєння ран, підвищує активність клітинних і гуморальних факторів імунітету, виявляє протизапальний ефект.

Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні мазь практично не всмоктується у системний кровотік і не виявляє системної дії.

Показання для застосування. Метил урацилову мазь застосовують при ранах, яків’яло загоюються, опіках, трофічних виразках та інших ураженнях шкіри, прифото дерматозах.

Спосіб застосування та дози. Мазь застосовують зовнішньо.

Наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри щоденно. Кратність і тривалість застосування зумовлені характером і стадією захворювання.

Побічна дія. Мазь, як правило, добре переноситься, але інколи можливі алергічні реакції (висип, свербіж, ангіо невротичний набряк).

Протипоказання. Метил урацилову мазь не застосовують при підвищеній чутливості до препарату, при злоякісних захворюваннях кісткового мозку ташкіри, при гострих і хронічних лейкозах, лімфогранулематозі.

Передозування. При тривалому застосуванні мазі можливі побічні ефекти, характерні для метил урацилу: головний біль, запаморочення, алергічні реакції.

При відміні препарату ці симптоми швидко проходять.

Особливості застосування. Мазь необхідно застосовувати регулярно. У випадку пропуску чергової аплікації не слід подвоювати дозу під час наступного застосування препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія мазі з іншими лікарськими засобами, які також застосовуються місцево, не досліджувалась.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому прохолодному захищеному від світла місці. Термін придатності - 3 роки.

Зберігати в недоступному для дітей місці.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus