Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиНейромультивит

Lannacher Heilmittel GmbH, Austria


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: білі або майже білі, круглі, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою;

склад: 1 таблетка містить вітаміну В1 (тіаміну гідро хлориду) 100 мг; вітаміну В6 (піридоксину гідро хлорид) 200 мг; вітаміну В12 (ціанокобаламіну) 0,2 мг;

допомiжнi речовини: мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат, повідон, макрогол 6000, титану діоксид, тальк, гіпромелоза, полі акрилат дисперсний 30%.

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Вітамін В1 у комбінації з вітаміном В6 та/або В12.

Код АТС A11DB.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Комбінований препарат, що містить вітаміни групи В.

Тіамін (вітамін В1) в організмі людини внаслідок процесів фосфорилювання перетворюється в кокарбоксил азу, яка є коферментом багатьох ферментних реакцій. Тіамін відіграє важливу роль у реакціях вуглеводного, білкового і жирового обміну. Активно бере участь у процесах проведення нервового збудження у синапсах.

Піридоксин (вітамін В6) необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи. В фосфореляційній формі є коферментом у метаболізмі амін окислот (декарбоксилування, пере амінування та ін.). Виступає в якості коферменту найважливіших ферментів, що діють у нервових тканинах. Бере участь у біосинтезі нейромедіаторів: допаміну, норадреналіну, адреналіну, серотоніну, гістаміну і ГАМК.

Ціанокобаламін (вітамін В12) необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів, а також бере участь у низці біохімічних реакцій, що забезпечують життєдіяльність організму - в перенесенні метильних груп, у синтезі нуклеїнових кислот, білка, в обміні амін окислот, вуглеводів, ліпідів. Має вплив на процеси в нервовій системі (синтез РНК, ДНК, мієліну і ліпідний склад цереброзидів і фосфоліпідів). Кофермент ні форми ціанокобаламіну – метилкобаламін і аденозилкобаламін необхідні для реплікації і росту клітин.

Фармакокінетика.

Фармакокінетика препарату не досліджувалась.

Показання для застосування. У складі комплексної терапії неврологічних захворювань, таких як:

- полі невропатії різної етіології (у тому числі діабетична, алкогольна);

- неврити і невралгії;

- корінцевий синдром, спричинений дегенеративними ураженнями хребта;

- ішіас;

- люмбаго;

- плексити;

- міжреберна невралгія;

- невралгія трійчастого нерву;

- парез лицьового нерва.

Спосіб застосування та дози. Препарат слід призначати по 1 таблетці 1-2 рази на добу. Тривалість лікування та доза препарату визначається індивідуально.

Таблетки слід приймати після їди, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Побічна дія. Зазвичай препарат переноситься добре, але в поодиноких випадках можливі такі реакції: нудота, тахікардія, шкірні реакції у вигляді свербежу і кропив`янки.

Протипоказання. Не слід призначати препарат при відомій підвищеній чутливості до його компонентів. Не рекомендується призначати препарат дітям до 12 років, вагітним та в період лактації, через відсутність достовірних клінічних даних, що підтверджують безпечність його застосування у вказані періоди.

Передозування. Про передозування препаратом не повідомлялося, але можуть спостерігатися реакції побічної дії. Лікування: симптоматична терапія.

Особливості застосування. Не рекомендується застосовувати препарат у високих дозах більше чотирьох тижнів.

Під час терапії препаратом слід утриматись від приймання вітамінних комплексів, що містять вітаміни групи В через ризик їх передозування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні Нейромультивіту і леводопи спостерігається зниження протипаркінсонічної ефективності леводопи.

При поєднаному застосуванні препарату і етанолу знижується абсорбція тіаміну, що входить до складу Нейромультивіту (рівень у крові може знизитись АН 30%).

Довготривале лікування проти судомними засобами (фенобарбіталом, фенітоїном, карбамазепіном) на фоні застосування Нейромультивіту може призвести до дефіциту тіаміну.

При одночасному застосуванні Нейромультивіту і колхіцину або бігуанідів спостерігається зниження абсорбції ціанокобаламіну.

Поєднане застосування ізоніазиду, пеніциліну або оральних контрацептивів призводить до зниження ефективності вітаміну В6.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці, при температурі до 25°С.

Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. По 20 таблеток у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці.

Виробник. Lannacher Heilmittel GmbH.

Адреса. 8502 Lannach, Austria.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus