Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати







Нирковий чай

ЗАТ “Ліктрави”, Україна


Інструкція



Загальна характеристика:



міжнародна назва: Orthosiphon stamineus;



основні фізико-хімічні властивості: подрібнена сировина: шматочки листя і стебел різної форми, що проходять крізь сито з отворами діаметром 7 мм. Колір зелений, сірувато-зелений, зеленувато-коричневий, фіолетово-бурий або фіолетово-коричневий, шматочки стебел на зламі жовтувато-білі. Запах слабкий. Смак слабо-гіркуватий, злегка в’яжучий;



порошок крупний: шматочки листя і стебел різної форми, що проходять крізь сито з отворами діаметром 2 мм. Колір зелений, сірувато-зелений, зеленувато-коричневий, фіолетово-бурий або фіолетово-коричневий з жовтувато-білими вкрапленнями. Запах слабкий. Смак слабо-гіркуватий, злегка в’яжучий;



склад: ортосифону тичинкового листя.



Форма випуску. Листя.



Фармакотерапевтична група. Рослинні засоби з діуретичним ефектом.



Код АТС: С 03В Х 10**.



Фармакологічні властивості. Листя ортосифону тичинкового містять три терпенові сапоніни, гіркий глікозид ортосифонін, олію ефірну, олію жирну, речовини дубильні, кислоти органічні, сліди алкалоїдів. Цей комплекс біологічно активних речовин має діуретичну, спазмолітичну і жовчогінну дію. Препарати із листя ортосифону тичинкового підвищують секрецію шлункового соку, збільшують в ньому вміст вільної соляної кислоти, виводять із організму сечовину, сечову кислоту, хлориди.



Показання для застосування. Гострі та хронічні захворювання нирок; набряки зумовлені порушеною функцією нирок і серцевою недостатністю; холецистити.



Спосіб застосування та дози. 3 г (1 десертна ложка) листя вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої кип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об’єм настою доводять кип’яченою водою до 200 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1/2 склянки 2 рази на день, за 20-30 хв до їди. Діти за рекомендацією лікаря, залежно від віку – від 2 столових ложок до 1/3 склянки 2 рази на день, за 20-30 хв до їди. При холециститах вживають після їди.



2 фільтр-пакети вміщують в скляний або емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1/2 склянки 2 рази на день, за 20-30 хв до їди. Діти за рекомендацією лікаря, залежно від віку – від 2 столових ложок до 1/3 склянки 2 рази на день, за 20-30 хв до їди. При холециститах вживають після їди.



Тривалість курсу лікування визначає лікар з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.



Побічна дія. При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток алергічних реакцій (гіперемія, висипи, свербіж та набрякання шкіри).



Протипоказання. Індивідуальна чутливість до біологічно активних речовин, що містяться в лікарському засобі.



Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.



Особливості застосування. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати.



Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.



Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Приготований настій – у прохолодному (8-15 оС ) місці, не більше 2 діб.



Термін придатності - 4 роки.



Умови відпуску. Без рецепта.



Упаковка. Подрібнена сировина по 50 г у пачках з внутрішнім пакетом, порошок крупний по 1,5 г у фільтр-пакетах № 20.



Виробник. ЗАТ “Ліктрави”.



Адреса. Україна, 10001, м. Житомир, Київське шосе, 21.





Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus