Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати







Офтальмо

АЙВЕКС Фармасьютикалз с. р. о., Чеська Республіка.


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина, без механічних

частинок, зі слабким ароматичним запахом. При збовтуванні спінюється;

склад: 10 мл розчину містять карбетопендицинію броміду 0,002 г, кислоти борної

0,19 г, натрію тетраборату 0,005 г;

допоміжні речовини: гвайязулен, олія ефірна фенхелева, динатрію едетат дигідрат, етанол 96%, вода очищена стерилізована.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протимікробні препарати, комбінації. Код АТС S03A A30.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Карбетопендицинію бромід – це четвертинна сіль амонію з помірною антисептичною дією. Він має бактерицидну дію, викликаючи зміни у проникності клітинної стінки бактерій. Більшу дію чинить на грамм-позитивні бактерії, ніж на грамм-негативні. Деякі види бактерій, як наприклад, Pseudomonas та Mycobacterium tuberculosis залишаються резистентними. Препарат не діє на бактеріальні спори. Має антифунгальні властивості.

Борна кислота має бактеріостатичну та фунгістатичну дію.

Фармакокінетика. При застосуванні препарату через слизову оболонку ока в рекомендованих дозах кількість діючих речовин, що надходить до організму, настільки мала, що вони практично не визначаються у крові та в сечі.

Показання для застосування. Негнійні кон’юнктивіти (гострі та хронічні), блефарити, поверхневі негнійні кератити.

Спосіб застосування та дози. Кон’юнктивально при гострих запальних процесах – по 1 краплі кожні 1-2 години; при хронічних запальних процесах – по 1 краплі 1-3 рази на добу. Максимальний термін застосування препарату – 10 днів.

Спосіб закапування: великим пальцем лівої руки відтягніть нижню повіку донизу, злегка за прокиньте голову назад і дивіться вгору, а правою рукою капніть в око 1 краплю.

Побічна дія. Гіперемія та печія кон’юнктиви.

Протипоказання. Алергія на компоненти препарату, сухий кератит або кон’юнктивіт.

Передозування. Про випадки передозування при застосуванні кон’юнктивально не повідомлялось.

Але при випадковому проковтуванні препарату у великій кількості може бути гостра інтоксикація, яка проявляється головним чином шлунково-кишковими і шкірними симптомами, також описані симптоми з боку центральної нервової системи.

Лікування симптоматичне із промиванням шлунку, форсованим діурезом, перитонеальним діалізом, гемодіалізом, гемоперфузією. Специфічного антидоту немає.

Особливості застосування. У випадку, якщо спостерігається несприятлива дія препарату, необхідна консультація лікаря.

Препарат не впливає на види діяльності, що потребують підвищеної концентрації зору (керування транспортними засобами та механізмами). Але аплікація препарату може спричинити короткочасне зниження різкості зору, тому вищезгадані види діяльності можна виконувати після зникнення цього короткочасного стану.

Під час вагітності і годування груддю необхідно ретельно зважити необхідність застосування препарату із можливим ризиком для дитини.

Взаємодія з лікарськими засобами. Одночасне застосування Офтальмо-Септонексу з препаратами для очей може впливати на його властивості і знижувати його ефективність. Інтервал між застосуванням різних лікарських засобів для очей повинен бути не менше 30 хвилин.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до 250 С у недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 3 роки.

Термін придатності відкритого флакону – 28 днів.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. Краплі очні по 10 мл у скляних коричневих флаконах №1, оснащених крапельницею і кришкою, разом із листком-вкладишем у картонній коробці.

Виробник. АЙВЕКС Фармасьютикалз с. р. о.

Адреса. Вул. Остравска 29, 74770 Опава-Комаров, Чеська Республіка.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus