Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиОстеодар

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: циліндричні таблетки оранжевого кольору з однорідно розподіленими білими та оранжевими частками, тверді, з фаскою, з характерним апельсиновим запахом;

склад: 1 таблетка містить кальцію лактату та глюконату (відповідає 200 мгкальцію) 1650 мг, кислоти аскорбінової 180 мг, піридиксину гідро хлориду 5 мг, холекальциферолу (відповідає 200 МО вітаміну D3 ) 2 мг, фітоменадіону (відповідає 0,2 мг вітаміну К1) 4 мг;

допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію гідро карбонат, натрію сахаринат, полі етиленгліколь 4000, ароматизатор фруктовий апельсиновий, барвник gelborange.

Форма випуску. Таблетки шипучі.

Фармакотерапевтична група. Препарати кальцію у комбінації з іншими речовинами.

Код АТС А 12А Х.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Остеодар – комбінований препарат з цілеспрямованою дією, який коригує метаболічні порушення, що призводять до виникненняостеопорозу (прогресуюча втрата кісткової маси з ураженням структури кісток, щопосилює ризик переломів).

Як кальцій – основний мінерал, що входить до складу скелетного остова,– так і вітаміни із складу препарату, значною мірою сприяють формуванню і підтриманню нормальної структури скелета.

Великий вміст вітамінів і кальцію в Остеодарі поповнюють виникаючі придієтах втрати, а також нестачу через вік та/або менопаузи, поповнюючи і втрати мінералів, і вітамінів через підвищені витрати у період посиленого росту дітей.

Кальцій є основним мінералом, який входить до складу кісток. Забезпечує (іони кальцію) нормальну передачу нервових імпульсів, збереження тонусу скелетної і гладкої мускулатури, діяльність міокарда, згортання крові та ін.

За абсорбцію і фіксування кальцію у кістковій масі відповідає вітамінD. Дефіцит кальцію в організмі призводить, крім інших порушень (спазмофілія, тетанус, порушення процесів коагуляції крові та ін.), до де мінералізації кісток.

Кальцій та вітамін D3 підвищують засвоєння кальцію.

Вітамін С (аскорбінова кислота) відіграє значну роль у синтезі колагенув усьому організмі, включно у кістковій тканині; чинить свою дію в метаболізмі кальцію. Шляхом стимулювання пере утворює вітамін D3 в його активні форми.

Вітамін В6 (піридоксин) бере участь у метаболічних реакціях синтезу колагену, а також у дезактивації деяких факторів, які сприяють деградації кісткової структури (гомо цистеїн).

Вітамін К1 (фітоменадіон) бере участь у біосинтезіпротромбі нового комплексу і сприяє нормальному згортанню крові.

Фармакокінетика. Дія препарату Остеодар є сукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичних досліджень не є можливим; усі елементи разом не можна прослідкувати за допомогою маркерів або біодосліджень. З цієї причини неможливо знайти метаболіти препарату.

Показання для застосування. Остеодар використовується як лікувальний засіб при дефіциті кальцію та вітамінуD3, що пов’язаний з неповноцінною дієтою та/або з порушенням харчування; при підвищеній потребі організму в кальції у дітей старше 12 роківу період інтенсивного росту; як доповнення до будь-якої специфічної терапії остеопорозу.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років приймати по 1 шипучій таблетці, яку слід розчинити у воді (200 мл) і випити відразу після розчинення.

Дітям призначають по 1 таблетці на добу, дорослим – до 3 таблеток надобу.

Жінкам у період менопаузи і перед ним, літнім, одужуючим і хворим, якіне ходять, призначають по 1 - 3 таблетки на добу.

Тривалість курсу лікування – 1 місяць. За необхідності після перерви курс лікування повторюють.

Побічна дія. У рекомендованих дозах Остеодар не спричиняє побічних ефектів, але у поодиноких випадках можливі алергічні реакції (свербіж, висипання на шкірі).

Протипоказання. Підвищена чутливітсь до компонентів препарату. Дітидо 12 років.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. У разі алергічної реакції на препарат лікування слід припинити.

Немає досвіду застосування Остеодару в періоди вагітності та лактації, тому препарат у ці періоди слід застосовувати тоді, коли очікувана користь дляматері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не приймати разом з препаратами, що містять кальцій та вітаміни, які входять до складу Остеодару.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі нижче 25°С, в оригінальній упаковці. Термін придатності –2 роки.

Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus