Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиТріметабол

Х. Уріак і Сіа, С. А. Іспанія


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: порошок повинен бути однорідним, рожевого кольору, з характерним запахом вітамінів. Розчин повинен бути прозорим, жовтуватого кольору, з ароматом суниці.

Приготовлений розчин має рожевий колір і запах суниці, солодкий на смак;

склад: 150 мл розчину містять L-лізину гідро хлориду 7,5 г, DL-карнітину гідро хлориду 11,25 г;

допоміжні речовини: повідон K-30, метилпарагідроксибензоат, натрію сахарин, есенція сунична, розчин мальтитолу, вода очищена;

3 г порошку містять ципрогептадину ацефілінату (МЕТОПІН)52,5 мг, тіаміну гідро хлориду (вітаміну В1) 900 мг, піридоксину гідро хлориду (вітаміну В6) 900 мг, ціанокобаламіну (вітаміну В12) 30 мг;

допоміжні речовини: повідон K-30, манітол;

1 мл приготовленого розчину містить ципрогептадину ацефілінату (МЕТОПІН) 350 мкг, L-лізину гідро хлориду 50 мг, DL-карнітину гідро хлориду 75 мг, тіаміну гідро хлориду (вітаміну В1) 6 мг, піридоксину гідро хлориду (вітаміну В6) 6 мг, ціанокобаламіну (вітаміну В12) 200 мкг.

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що поліпшують апетит. Код АТС А 15.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Основний компонент препарату – ципрогептадину ацефілінат (МЕТОПІН) – є речовиною, яка стимулює апетит, впливаючи на гіпоталамус. Але часто діти зі зниженим апетитом також мають гіпотонію або порушення травної системи, тож стимулювання лише центру голоду може спричинювати невідповідність між прийомом їжі та здатністю організму перетравити та засвоїти її. Для запобігання цьому препарат містить карнітин, який стимулює виділення шлункового соку та секрету підшлункової залози, і забезпечує оптимальні умови для засвоєння вітамінів, мікроелементів і поживних речовин.

Для повного засвоєння їжі, що всмокталася, необхідно забезпечити оптимальну роботу ферментних систем. Тому препарат містить комплекс вітамінів (В1, В6, В12), які, виконуючи роль коферментів у метаболізмі ліпідів, білків і вуглеводів, допомагають їх засвоєнню на клітинному рівні.

L-лізин доповнює формулу препарату, є основою біосинтезу білків, справляє негормональну анаболічну дію.

Завдяки збалансованому складу препарат поліпшує апетит та сприяє збільшенню маси тіла.

Фармакокінетика. Препарат добре абсорбується після перорального прийому. Дані щодо розподілення в організмі та проникнення в грудне молоко відсутні.

Виведення препарату відбувається із сечею протягом 12 годин після прийому.

Показання для застосування.

Стимулювання апетиту;

як негормональний анаболічний засіб.

Cпосіб застосування та дози.

Приготування розчину.

Висипати вміст пакета у флакон з розчином, закрити флакон і струшувати його до повного розчинення порошку. Приготовлений розчин повністю зберігає свої властивості протягом місяця. Немає необхідності зберігати приготовлений розчин у холодильнику.

Дозування: Діти від 1 до 3 років: по 2,5 мл три рази на добу.

Діти від 3 до 6 років: по 5 мл три рази на добу.

Діти старше 6 років і дорослі: по 5-10 мл три рази на добу.

Зважаючи на те, що препарат має низьку токсичність, дозу можна змінити. Термін лікування залежить від індивідуальних особливостей та потреб пацієнта. Може застосовуватись протягом 2 місяців.

Рекомендується приймати препарат за 30-60 хвилин до основного прийому іжі.

Побічна дія. Під час лікування ТРІМЕТАБОЛОМ можливе виникнення сонливості, яка зменшується при зниженні дози та, як правило, спонтанно зникає на 3-4-й день лікування.

Протипоказання. Алергічні реакції на будь-який компонент препарату.

Передозування. При застосуванні препарату в терапевтичних дозах інтоксикація неможлива. Однак у разі передозування необхідно вжити заходів для прискорення виведення препарату з організму: промивання шлунка, форсований діурез. Терапія – симптоматична.

Особливості застосування.

Застосування у періоди вагітності та лактації.

Під час вагітності препарат може застосовуватись лише тоді, коли на думку лікаря, користь від застосування переважає потенційний ризик для плода.

Відомості щодо проникнення препарату в грудне молоко відсутні. Але через можливість ризику для дитини слід приймати рішення про відміну годування груддю під час прийому препарату.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та виконувати роботу, що потребує підвищеної уваги. Особи, які виконують роботу, що потребує підвищеної уваги та реакції (робота з потенційно небезпечним обладнанням, керування транспортними засобами), повинні бути поінформовані про можливе виникнення сонливості та слабкості.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Пацієнти не повинні вживати алкогольні напої одночасно з прийомом ТРІМЕТАБОЛУ, оскільки алкоголь може потенціювати пригнічую чий вплив на ЦНС.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 5 років. Термін зберігання приготовленого розчину – місяць при температурі 25°С.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. Упаковка містить флакон з розчином місткістю 150 мл, накритий склянкою-дозатором, і пакет, що містить 3 г порошку.

Виробник. Х. Уріак і Сіа, С. А.

Адреса. Ав. Камі Райаль 51-57, 08184 Палау-соліта і Плегаманс, Іспанія.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus