<![CDATA[Новини здоров'я, лікування та здорового харчування та очищення]]> ru <![CDATA[Як колір волосся впливає на тривалість життя?]]> ]]> Секрети довголіття http://zdorovia.com.ua?id=44219 Sun, 29 Mar 2020 03:20:00 GMT <![CDATA[Вживання оливкової олії продовжує життя]]> Секрети довголіття http://zdorovia.com.ua?id=43707 Mon, 24 Feb 2020 06:00:00 GMT <![CDATA[Як зберегти молодість до глибокої старості?]]> Секрети довголіття http://zdorovia.com.ua?id=43540 Wed, 12 Feb 2020 15:00:00 GMT <![CDATA[Любов до мистецтва продовжує життя]]> Секрети довголіття http://zdorovia.com.ua?id=43046 Sat, 11 Jan 2020 04:20:00 GMT <![CDATA[Зелений чай продовжує життя людини]]> ]]> Секрети довголіття http://zdorovia.com.ua?id=43032 Fri, 10 Jan 2020 08:00:00 GMT <![CDATA[Методи, які допоможуть уповільнити старіння]]> Секрети довголіття http://zdorovia.com.ua?id=42951 Fri, 03 Jan 2020 04:20:00 GMT <![CDATA[Як голодування оздоровлює та продовжує життя?]]> Харчування, Секрети довголіття http://zdorovia.com.ua?id=42875 Fri, 27 Dec 2019 10:30:00 GMT <![CDATA[Ліки від діабету продовжують життя]]> ]]> Секрети довголіття http://zdorovia.com.ua?id=42539 Thu, 05 Dec 2019 04:20:00 GMT <![CDATA[Фізична активність продовжує життя]]> Секрети довголіття http://zdorovia.com.ua?id=42512 Tue, 03 Dec 2019 19:00:00 GMT <![CDATA[Щастя партнера впливає на тривалість вашого житя]]> ]]> Секрети довголіття http://zdorovia.com.ua?id=42406 Tue, 26 Nov 2019 21:30:00 GMT