<![CDATA[Новини здоров'я, лікування та здорового харчування та очищення]]> ru <![CDATA[Продукти, які провокують карієс]]> Стоматологія http://zdorovia.com.ua?id=45117 Fri, 29 May 2020 06:00:00 GMT <![CDATA[Стоматолог розповів, які продукти руйнують емаль зубів]]> Стоматологія http://zdorovia.com.ua?id=45064 Tue, 26 May 2020 05:00:00 GMT <![CDATA[Позбуваємось від нальоту на зубах]]> Стоматологія http://zdorovia.com.ua?id=45035 Sat, 23 May 2020 06:00:00 GMT <![CDATA[Нове рішення для збереження зубів на самоізоляції]]> Стоматологія http://zdorovia.com.ua?id=44853 Mon, 11 May 2020 09:30:00 GMT <![CDATA[Идеальная улыбка: современные методы выравнивания зубов]]> Стоматологія http://zdorovia.com.ua?id=44839 Sat, 09 May 2020 10:57:30 GMT <![CDATA[Діагностика прихованих патологій ротової порожнини]]> Стоматологія http://zdorovia.com.ua?id=44815 Fri, 08 May 2020 06:00:00 GMT <![CDATA[Рецепт корисної настоянки для зубів]]> Стоматологія http://zdorovia.com.ua?id=44737 Sun, 03 May 2020 05:00:00 GMT <![CDATA[Методика, яка замінить зубні імпланти]]> Стоматологія http://zdorovia.com.ua?id=44726 Fri, 01 May 2020 20:30:00 GMT <![CDATA[Штучний інтелект для встановлення зубних імплантів]]> Стоматологія http://zdorovia.com.ua?id=44579 Wed, 22 Apr 2020 12:30:00 GMT <![CDATA[Продукти для захисту зубів]]> Стоматологія, Харчування http://zdorovia.com.ua?id=44476 Tue, 14 Apr 2020 20:30:00 GMT