<![CDATA[Новини здоров'я, лікування та здорового харчування та очищення]]> ru <![CDATA[Модні лайфхаки, про які вам точно треба знати! (ВІДЕО)]]> ]]> Відео http://zdorovia.com.ua?id=41238 Wed, 11 Sep 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Як правильно схуднути на животі? (ВІДЕО)]]> Схуднення, Відео http://zdorovia.com.ua?id=41219 Tue, 10 Sep 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Готуємо французький омлет в домашніх умовах (Відео)]]> Рецепти, Відео http://zdorovia.com.ua?id=41057 Fri, 30 Aug 2019 06:00:00 GMT <![CDATA[Трендові сумки осені 2019 (ВІДЕО)]]> ]]> Відео http://zdorovia.com.ua?id=41004 Tue, 27 Aug 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Дешеві аналоги люксової косметики (ВІДЕО)]]> Відео http://zdorovia.com.ua?id=40934 Thu, 22 Aug 2019 06:00:00 GMT <![CDATA[Плоский живіт - це реальність! (ВІДЕО)]]> ]]> Відео, Вправи для схуднення http://zdorovia.com.ua?id=40751 Mon, 05 Aug 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Лайфхаки для красивого макіяжу за 5 хвилин (ВІДЕО)]]> Косметологія, Відео http://zdorovia.com.ua?id=40739 Sat, 03 Aug 2019 08:00:00 GMT <![CDATA[Голлівудська хвиля у домашніх умовах на коротке волосся (ВІДЕО)]]> Відео http://zdorovia.com.ua?id=40680 Wed, 31 Jul 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Як правильно використовуваи олії для волосся? (ВІДЕО)]]> Косметологія, Відео http://zdorovia.com.ua?id=40661 Tue, 30 Jul 2019 07:00:00 GMT <![CDATA[Секрети макіяжу Олі Полякової (ВІДЕО)]]> Відео, Косметологія http://zdorovia.com.ua?id=40629 Sat, 27 Jul 2019 07:00:00 GMT