Коли може бути корисний цукор?
06:20, 05 Бер 2024 · Категорія: Харчування · Переглядів 744 ·
Шкода з'їденого цукру обумовлюється насамперед його кількістю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вживання цукру
|
Останнім часом все частіше можна почути рекомендації щодо того, щоб повністю виключати цукор з раціону харчування. Насамперед шкідливо їсти не цукор як такий, а багато цукру.
Цукор – продукт не те щоб корисний, але в малих дозах нешкідливий. Якщо ж їсти його у величезних кількостях, це можна порівняти із самогубством.
Наприклад, невелика порція солодкого може допомогти покращити самопочуття, додавши енергії, при занепаді сил, значній перевтомі. Крім того, цукор або продукти, що містять його, корисні в обставинах різкого зниження рівня глюкози в крові - при гіпоглікемії, сильному стресі.
Нерідко вживання солодкого після їжі дає повноцінне відчуття ситості, і в тих випадках, коли порції їжі обмежуються, десерт допомагає не відчувати її нестачі і не страждати від голоду. Деякі люди навіть можуть відмовитися від обіду, якщо вони щільно снідали, а замість обіду з'їсти щось солодке.
При заміні обіду на десерт ви розвантажуєте шлунково-кишковий тракт і водночас не залишаєтеся голодним – це добре для організму. Головне, пам'ятати про норму – не більше шести ложок цукру або 30 г на день.
Цукор – продукт не те щоб корисний, але в малих дозах нешкідливий. Якщо ж їсти його у величезних кількостях, це можна порівняти із самогубством.
Наприклад, невелика порція солодкого може допомогти покращити самопочуття, додавши енергії, при занепаді сил, значній перевтомі. Крім того, цукор або продукти, що містять його, корисні в обставинах різкого зниження рівня глюкози в крові - при гіпоглікемії, сильному стресі.
Нерідко вживання солодкого після їжі дає повноцінне відчуття ситості, і в тих випадках, коли порції їжі обмежуються, десерт допомагає не відчувати її нестачі і не страждати від голоду. Деякі люди навіть можуть відмовитися від обіду, якщо вони щільно снідали, а замість обіду з'їсти щось солодке.
При заміні обіду на десерт ви розвантажуєте шлунково-кишковий тракт і водночас не залишаєтеся голодним – це добре для організму. Головне, пам'ятати про норму – не більше шести ложок цукру або 30 г на день.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:










18/06/2026
7 видів продуктів, які покращують перетравлювання м'ясних страв
19/06/2026
Чим можна замінити насіння чіа
17/06/2026
Неправильна соска може порушити дитині прикус
17/06/2026
Кому вкрай небезпечно їсти мед



