Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Як не захворіти під час епідемії: корисні поради

21:00, 20 Лист 2015 · Категорія: Лікування · Переглядів 1723 · 

Коли всі навколо простуджені, кашляють чи мають нежить, здається надскладним завданням вберегтись і теж не підхопити простуду. Проте є все таки можливо, якщо дотримуватись простих правил, читайте в "Країні Здоров'я".

Не будь як всі

Не будь як всі



Ретельно і регулярно мийте руки
Частіше мийте руки з милом (15-20 секунд).

Слідкуйте за тим, до чого торкаєтеся
Це одне з найважливіших завдань на уважність. Слідкуйте, чого Ви торкаєтеся в громадських місцях, кому потискуєте руку і чим користуєтеся, наприклад кульковою ручкою, якої перед вами користувалися інші. Не торкайтеся після цього свого обличчя і при першій можливості вимийте руки. Періодично протирайте дверні ручки, пульти дистанційного керування та інші тверді поверхні.

Займайтеся фізичною діяльністю
Середнє і помірне фізичне навантаження, наприклад бадьора хода протягом 30-40 хвилин 3-4 рази на тиждень, зміцнює імунну систему, покращує кровообіг, постачає киснем організм, сприяє виведенню токсинів з потом і знімає напругу і стрес. Ходьба, плавання, їзда на велосипеді, танці, роботи в саду, городі чи в будинку допоможуть підтримувати фізичну форму.
 
Пийте достатньо рідини
Випивайте 8-10 склянок води щодня, щоб виводити токсини з організму, постачати організм достатнім рівнем вологи і забезпечити виробництво необхідної кількості слизу в пазухах. Вода - це чудові природні ліки, які дозволять уникнути таких, пов'язаних з легким зневодненням недуг, як головні болі, болі в спині і суглобах, сухість шкіри, алергія, печія, запор і втрата пам'яті. Зневоднений організм більш вразливий перед вірусами та інфекціями. Слідкуйте, щоб шкіра не пересихала і губи не тріскалися, при необхідності використовуйте зволожуючий крем, оскільки тріщини на шкірі підвищують ризик проникнення інфекції і вірусів в організм.

Їжте їжу, зміцнюючу імунітет
Забезпечте тіло харчуванням, що дає силу для протистояння грипу. Жирна їжа уповільнює обмін речовин, викликає млявість і послаблює імунну систему. Віддавайте перевагу стравам з цільного зерна, різнобарвним овочам і фруктам, що містить багато вітамінів. Чорна смородина і бузина допомагають боротися з грипом.

Приймайте вітамінні комплекси
Є багато натуральних харчових добавок, які життєво важливі для здорового імунітету. Найпростіший шлях підготуватися до епідемії це приймати високоефективні харчові добавки, що містять вітаміни і мінерали. В ідеалі їх потрібно приймати 2-3 рази на день з їжею.
 
 Уникайте вживання алкоголю
Алкоголь пригнічує імунну систему, що призводить до ослаблення опірності вірусним інфекціям, таким, як свинячий грип. Алкоголь пригнічує виробництво естрогену у жінок, що також послаблює імунну систему. Тому утримуйтеся від алкогольних напоїв, щоб імунна система була в повній силі.

Пийте і полощіть рот чаєм
Дослідження показали, що полоскання екстрактом зеленого чаю допомогло запобігти розповсюдженню грипу в будинку для престарілих. Кожному давали полоскати порожнину рота і горло концентрованим зеленим чаєм 3 рази на день протягом 3-х місяців. Інші дослідження показали позитивний протигрипозний ефект серед пацієнтів, полощущіх рот і горло екстрактом чорного чаю. Багато лабораторні експерименти довели важливу роль чаю у запобіганні грипозних захворювань і зміцненні імунної системи.

Не натискайте на солодощі
Не піддавайтеся спокусі компенсувати негативні відчуття кондитерськими солодощами. Споживання великої кількості вуглеводів і цукру може різко знизити активність нейтрофільних лейкоцитів, складових 50-70% білих кров'яних тілець, які першими реагують на вторгнення інфекції в організм. Негативний ефект після такого нездорового услащенним триває більше 5:00.

Забезпечте собі здоровий сон
Щоб зміцнити захисні функції організму потрібно більше сну. Цей принцип застосовний і коли Ви хочете залишатися здоровим під час епідемії. Виділяйте час для повноцінного сну щоночі (7-9 годин), щоб Ваша імунна система була в своїй кращій формі при зустрічі з грипом. Спіть в темній кімнаті, щоб мозок виробив оптимальне число мелатоніну, відповідального за деякі іммунозміцнюючі ефекти під час сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мандарини: ліки від ожиріння та діабету
 
Ловіть сонячні промені
Вітамін D відіграє вирішальну роль у забезпеченні імунної функції. Ви можете підзарядити свій імунітет, регулярно перебуваючи на сонці. Деякі дослідники рекомендують проводити 15-20 хвилин під сонячними променями три рази на тиждень. Також корисно приймати вітамін D з харчовими добавками.
 
Уникайте контакту з хворими людьми
Вірус поширюється повітряно-крапельним шляхом, тому уникайте попаданню цих крапель на Вас, коли хтось кашляє або чхає. Прикривайте рот і ніс серветкою під час кашлю або чхання, відразу викидайте серветку і мийте руки з милом. Використовуйте рукав, якщо немає серветки або хустки. Якщо Ви перебуваєте в одному приміщенні з інфікованою людиною, тримайтеся від нього на відстані не менше метра і уникайте дотиків. Якщо Ви захворіли - залишайтеся вдома, щоб не заражати інших.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

23:30
Ознаки того, що вашому кишківнику потрібна допомога
22:30
5 порад, які допоможуть зупинити гикавку
17:30
Хвороба, яка може призвести до повної глухоти
13:30
Як конкретно алкоголь шкодить нашому організму
8:30
Хвороба, на котру вказує часта печія
15:30
Перші ознаки хвороби щитовидної залози
13:30
Перші симптоми хвороби Альцгеймера
23:30
Що робити, коли після операції з'явилася грижа
8:30
Вроджена патологія. Як побороти кісту на шиї
22:30
Для чого колоти в суглоб гіалуронову кислоту
21:30
Чому можуть розходитися м'язи живота
19:30
9 випадків болю в грудях, за яких треба викликати швидку
22:30
4 кроки для профілактики діабету
9:30
9 показань для проведення електрофорезу
23:30
4 етапи підготовки до колоноскопії
17:30
Чому в людей буває діабетична стопа
13:30
Режим харчування для хворого на целіакію
7:30
Перша допомога після укусу змії
19:06
Чи варто проколювати пазуху при гаймориті
11:15
Жахливі наслідки варикозу, якщо його не лікувати
14:00
Якісна профілактика болю у спині
22:00
Хрипота може бути ознакою серйозного захворювання
23:00
Про що свідчить схильність до закрепів?
21:00
Хворобу Лайма можна переплутати з застудою
12:30
Симптоми зараження глистами
17:00
Використання яблучного оцту від ревматизму
15:30
Захворювання, які подразнюють шкіру навколо очей
6:20
Як допомогти людині з нападом епілепсії?
23:00
Зміни нігтів, які свідчать про хвороби
23:00
5 продуктів, які вбивають щитоподібну залозу
22:00
Сон на животі передчасно зістарює та підвищує тиск
6:20
5 захворювань, які супроводжує відчуття голоду
22:00
Часте позіхання - ознака інсульту та пухлини мозку
15:30
Проблеми з мовленням, які виникають через хворобу Альцгеймера
22:00
Ревматоїдний артрит частіше виникає у жінок
23:00
Набряки ніг можуть провокувати тромбоз та хвороби серця
22:00
Чи потрібно відмовлятись від солодкого при діабеті 2 типу?
21:00
Ущільнення на тілі, які потребують звернення до лікаря
11:00
Хвороби цієї залози впливають на стан волосся та шкіри
14:00
Ознаки проблем з імунітетом
Здоров'я в соцмережах: