Кому не можна вживати солодке після основного прийому їжі
20:00, 07 Тра 2026 · Категорія: Харчування · Переглядів 912 ·
Певним категоріям людей цього робити не варто.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
солодощі
|
Невеликий десерт після основного прийому їжі не завдасть шкоди, якщо сам обід або вечеря не були надто калорійні. Однак важливо пам'ятати про почуття міри: надлишок цукру та жирів у кондитерських виробах негативно позначається на метаболізмі та веде до набору зайвої ваги.
Якщо у людини є цукровий діабет, порушення толерантності до глюкози, надмірна вага, слід утриматися від такого прийому їжі. При цьому суворих заборон на солодке для здорових людей немає, але торти та цукерки не мають стати частиною вашого щоденного раціону.
Поєднання солодощів з іншою їжею може спричинити бродіння та здуття живота. Це індивідуальна реакція, яка залежить від стану мікрофлори кишківника та роботи ферментів.
Якщо у людини є цукровий діабет, порушення толерантності до глюкози, надмірна вага, слід утриматися від такого прийому їжі. При цьому суворих заборон на солодке для здорових людей немає, але торти та цукерки не мають стати частиною вашого щоденного раціону.
Поєднання солодощів з іншою їжею може спричинити бродіння та здуття живота. Це індивідуальна реакція, яка залежить від стану мікрофлори кишківника та роботи ферментів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:










28/05/2026
За що в організмі людини відповідає вітамін В5
29/05/2026
Молочні каші, котрі приносять найбільшу користь
28/05/2026
Кому може підійти ліпофілінг сідниць і яких змін варто очікувати?
28/05/2026
Продукти, в яких міститься найбільше вітаміну В5



