Чому обов'язково потрібно гуляти після їжі
08:00, 07 Тра 2026 · Категорія: Харчування · Переглядів 2879 ·
Прогулянки після їжі допомагають організму.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
прогулянка
|
Замість просто сидіти після ситного обіду, краще трохи пройтися. Коли ми їмо, рівень цукру в крові зростає. Якщо після цього ми продовжуємо сидіти, м'язи цієї глюкози не використовують.
Організму доводиться викидати багато інсуліну, щоб розподілити цукор, і тому нас різко тягне в сон. Але якщо після їжі – найкраще протягом півгодини – просто пройтися у комфортному темпі хвилин 15, м'язи самі заберуть зайвий цукор без зайвої допомоги інсуліну. Рівень глюкози вирівняється, і жодної сонливості не буде.
Головне - не бігти і не навантажувати себе сильно, щоб не заважати травленню. На роботі можна ділити обідню перерву навпіл: 15 хвилин спокійно їмо, а в час, що залишився, гуляємо до найближчого магазину або кав'ярні.
Організму доводиться викидати багато інсуліну, щоб розподілити цукор, і тому нас різко тягне в сон. Але якщо після їжі – найкраще протягом півгодини – просто пройтися у комфортному темпі хвилин 15, м'язи самі заберуть зайвий цукор без зайвої допомоги інсуліну. Рівень глюкози вирівняється, і жодної сонливості не буде.
Головне - не бігти і не навантажувати себе сильно, щоб не заважати травленню. На роботі можна ділити обідню перерву навпіл: 15 хвилин спокійно їмо, а в час, що залишився, гуляємо до найближчого магазину або кав'ярні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:










02/06/2026
Чи можна робити перманентний макіяж при діабеті
03/06/2026
Найгірші продукти для щитовидної залози
03/06/2026
Топ-6 переваг, котрі плавання приносить організму
04/06/2026
У яких випадках печінка не може сама себе очищати



