Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Десять захворювань, які найчастіше вражають офісних працівників

18:30, 28 Гру 2016 · Категорія: Лікування · Переглядів 1537 · 

Малорухливий спосіб життя, постійне сидіння за комп'ютером і довгий робочий день - ці фактори провокують не лише проблеми із поставою чи зором. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".

Не соромтесь звернутися до лікаря

Не соромтесь звернутися до лікаря



1. Синдром зап'ястного каналу
Синдром зап'ястного каналу - прямий наслідок роботи за комп'ютером. Патологія виникає, коли наші кисті постійно виконують згинально-розгинальні руху, стискаючи нерв між сухожиллям і кістками зап'ястя. Головні симптоми захворювання - біль, оніміння, поколювання кисті, зниження рухливості пальців. Статистика свідчить, що карпальний тунельний синдром зустрічається у кожного шостого офісного службовця.

2. Синдром сухого ока
Симптоми синдрому сухого ока добре знайомі 20% дорослого населення України, чия робота пов'язана з комп'ютерами. Перенапруження зору і повітря, висушене кондиціонерами, викликають печіння, різь, відчуття чужорідного тіла або піску в очах. Крім використання крапель, зволожуючих рогівку, необхідно дотримуватися гігієни зору, регулярно відволікатися від монітора і виконувати гімнастику для очей.

3. Остеохондроз
Люди, які щодня проводять по 8 годин в сидячому положенні, неминуче стикаються з болем в плечах, шиї і попереку. Нерідко причиною цього дискомфорту стає остеохондроз, що руйнує суглобові хрящі і міжхребцеві диски. Особливо часто це захворювання вражає людей з неправильною поставою і надмірною вагою. Якщо болі в спині докучають вам регулярно, м'язи сковує, паморочиться голова і болить серце - зверніться до лікаря. Запущений остеохондроз дуже небезпечний і може стати причиною інвалідності.

4. Геморой
Відня прямої кишки страждають через сидячої роботи нітрохи не менше, ніж спина. Відсутність фізичної активності, куріння, неправильне харчування, стреси і зайву вагу - фактори, що провокують геморой. За статистикою, близько 15% дорослого населення звертається з цією проблемою до проктолога. Але ще більше людей відмовляються визнавати проблему, посилюючи захворювання. Якщо вас турбує свербіж, біль і важкість у області заднього проходу, або ви помітили випадання гемороїдальних вузлів - поборіть сором і запишіться на прийом до лікаря.

5. Грип та ГРВІ
Офісні співробітники знаходяться в групі ризику під час всіх епідемій грипу. Причина проста і зрозуміла: сидячи в задушливому, погано провітрюваному приміщенні, заповненому людьми, ми стаємо мішенню для вірусів. Перші симптоми захворювання трудоголіки часто ігнорують, списуючи на втому, тому хвороба безперешкодно розвивається і збиває людину з ніг високою температурою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири причини забути про цукерки у ці свята

6. Хронічний стрес
Втома і хронічний стрес - найкраще тло для розвитку гострих і хронічних захворювань самої різної природи. Все тому, що стрес безпосередньо впливає на імунну систему, роблячи людину слабкою і вразливою. До того ж люди, які страждають від частих стресів, гірше харчуються, схильні до шкідливих звичок, погано сплять і мало відпочивають. Якщо робота викликає у вас сильне нервове напруження - спробуйте розібратися в причинах і усунути стрес-фактори. Інакше ви ризикуєте своїм фізичним і психічним здоров'ям.

7. Гастрит
Безліч офісних працівників працюють на кавовому паливі, випускають пару разом з сигаретним димом, не обідають, забувають пообідати, постійно жують шкідливу їжу: цукерки, чіпси, солоні горішки та інші умовно їстівні стимулятори гастрономічного задоволення. Таке харчова поведінка неминуче веде до захворювань шлунково-кишкового тракту: гастриту, коліту, виразці та ін. Якщо не хочете захворіти і кілька місяців поспіль харчуватися однією вівсянкою - негайно переглянете свій раціон.

8. Ожиріння
Ожиріння - ще один наслідок неправильного офісного харчування. Калорії активно витрачаються під час розумової праці, але цього недостатньо, щоб впоратися з наслідками переїдання і низької фізичної активності. Щоб побороти зайву вагу - відмовтеся від булочок і шоколадок, гуляйте після обіду і займайтеся спортом.

9. Варикоз
Варикозне розширення вен і утворення вузлів на ногах також пов'язано з сидячою роботою. Більш того, воно нерідко є наслідком сидіння "нога на ногу" - в улюбленій позі всіх жінок. Нормальна робота венозних клапанів і кровотік порушуються, вени стають помітними під шкірою, ноги набрякають і швидко втомлюються. Щоб уникнути захворювання, частіше рухайтеся і встановіть під столом спеціальну підставку.

10. Високий артеріальний тиск
Проблеми з тиском, серцем і судинами підстерігають офісних працівників, які відчувають постійні стреси, які зловживають кавою і регулярно виходять на перекур. Також небезпечними чинниками є неправильне харчування та малорухливий спосіб життя. Запам'ятайте, напружена робота сама по собі - стрес для організму, тому не варто випробовувати здоров'я шкідливими звичками.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

23:30
Ознаки того, що вашому кишківнику потрібна допомога
22:30
5 порад, які допоможуть зупинити гикавку
17:30
Хвороба, яка може призвести до повної глухоти
13:30
Як конкретно алкоголь шкодить нашому організму
8:30
Хвороба, на котру вказує часта печія
15:30
Перші ознаки хвороби щитовидної залози
13:30
Перші симптоми хвороби Альцгеймера
23:30
Що робити, коли після операції з'явилася грижа
8:30
Вроджена патологія. Як побороти кісту на шиї
22:30
Для чого колоти в суглоб гіалуронову кислоту
21:30
Чому можуть розходитися м'язи живота
19:30
9 випадків болю в грудях, за яких треба викликати швидку
22:30
4 кроки для профілактики діабету
9:30
9 показань для проведення електрофорезу
23:30
4 етапи підготовки до колоноскопії
17:30
Чому в людей буває діабетична стопа
13:30
Режим харчування для хворого на целіакію
7:30
Перша допомога після укусу змії
19:06
Чи варто проколювати пазуху при гаймориті
11:15
Жахливі наслідки варикозу, якщо його не лікувати
14:00
Якісна профілактика болю у спині
22:00
Хрипота може бути ознакою серйозного захворювання
23:00
Про що свідчить схильність до закрепів?
21:00
Хворобу Лайма можна переплутати з застудою
12:30
Симптоми зараження глистами
17:00
Використання яблучного оцту від ревматизму
15:30
Захворювання, які подразнюють шкіру навколо очей
6:20
Як допомогти людині з нападом епілепсії?
23:00
Зміни нігтів, які свідчать про хвороби
23:00
5 продуктів, які вбивають щитоподібну залозу
22:00
Сон на животі передчасно зістарює та підвищує тиск
6:20
5 захворювань, які супроводжує відчуття голоду
22:00
Часте позіхання - ознака інсульту та пухлини мозку
15:30
Проблеми з мовленням, які виникають через хворобу Альцгеймера
22:00
Ревматоїдний артрит частіше виникає у жінок
23:00
Набряки ніг можуть провокувати тромбоз та хвороби серця
22:00
Чи потрібно відмовлятись від солодкого при діабеті 2 типу?
21:00
Ущільнення на тілі, які потребують звернення до лікаря
11:00
Хвороби цієї залози впливають на стан волосся та шкіри
14:00
Ознаки проблем з імунітетом
Здоров'я в соцмережах: