Українським дітям не дозволять відпочивати в Криму
20:30, 24 Бер 2014 · Категорія: Новини · Переглядів 2584 ·
Міністерство соціальної політики України подало інформацію згідно з якою українські діти не зможуть відпочити у загальновідомому кримському таборі "Артек". Детальніше про це дізнавалась "Країна здоров'я".
цьогоріч українські діти не відпочиватимуть в Криму
Міністр соціальної політики Людмила Денисова під час позачергового засідання уряду повідомила, що нова адміністрація табору відмовилась від співпраці з ними.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літній відпочинок з дітьми: правила безпекиЗа даними міністерства така ж ситуація ще з двома кримським таборами. Один з них знаходиться в Симеїзі, а інший в Алушті. Путівки у ці оздоровчі заклади купувати не будуть, натомість дітей відправлять у такі заклади в Одеській області.
Єдина проблема може виникнути з оздоровленням інвалідів-спинальників, оскільки у Криму є санаторії, які спеціалізуються на таких відпочиваючих. На разі цю проблему вирішують.
Нагадаємо, раніше сайт "Здоров'я" писав про
як дозволити собі повноцінно відпочити.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: