Найчастіше сухість шкіри турбує людей у холодну пору року.
Сухість шкіри взимку
Ухолодну пору року навіть люди, які мають не сухий тип шкіри, можуть зіштовхнутися з даною проблемою. Це пояснюється перепадом температур та зміною рівня вологості.
Холодний клімат може стати причиною сухості шкіри, а якщо додати трохи тепла – шкіра стане ще сухішою та навіть може почати лущитися. Саме тому в зимові місяці не слід часто приймати гарячий душ чи ванну, тому що гаряча вода може “оголити” природний бар’єр шкіри, зробивши її більш вразливою до подразнень та висипань. Слід пам’ятати, що дуже важливо повертати зволоженість шкірі після будь-якого екстремального холоду чи спеки.
Також радимо у домі підвищувати рівень вологості повітря, використовуючи для цього зволожувач. Це допоможе запобігти подальшому висиханню шкіри. Особливо корисно використовувати зволожувач повітря вночі, коли ви спите 6-8 годин, і у вашій кімнаті, швидше за все, спекотно через ввімкнене опалення.
Крім того, на сухість шкіри також може впливати і те, що ми їмо. Взимку наш раціон складається зі значно меншої кількості овочів та фруктів, аніж влітку. Зимовий раціон є більш сухим та ситнішим, оскільки складається з різних смажених страв, пирогів та навіть більшої кількості алкоголю через свята. Усі ці чинники можуть сприяти сухості шкіри.
Одним із найважливіших правил догляду за шкірою є SPF, і зимовий час – не виключення з правил. Навіть у, здавалося б, не надто сонячні дні ультрафіолетові промені все ще залишаються активними, тому SPF необхідно наносити не лише для захисту шкіри від передчасного старіння, але й для підтримки рівня вологи шкіри протягом всього дня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою