Основним складником такої маски є желатин. До складу желатину входить безліч цінних компонентів: протеїн, колаген, харчові волокна, амінокислоти, кальцій, магній, залізо, натрій, фосфор, калій та ін. Тому після її нанесення волосся стає міцним, блискучим, еластичним і гладким, воно легко розчісується, починає швидше рости і позбавляється від статистичного заряду.
Для яких типів волосся підходить желатинова маска?Оскільки желатинова маска не пересушує і не зволожує волосся, вона підходить для волосся будь-якого типу. Від типу волосся залежить тільки ступінь одержуваного ефекту. Особливо помітний позитивний результат після нанесення желатинової маски на ламке, тьмяне, неслухняне і посічене волосся.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити волосся густішим без послуг перукаряБазова маскаСтолова ложка желатину розбавляється трьома ложками (столовими) води. Маса перемішується до однорідної кашки, далі розтоплюється на водяній бані. Після того, як желатинова суміш злегка охолоне, можна наносити її на волосся. Желатин володіє специфічним запахом, для його усунення можете в маску також додати яку-небудь ефірну олію. Якщо ви хочете підсилити поживні властивості маски, замініть воду молоком.
Желатинова маска, стимулююча ріст волоссяРозчинити ложку желатину в трьох ложках води (столових). Додати в суміш по чайній ложці хни (безбарвної), гірчиці і один яєчний жовток. Розмішати, підігріти, потім нанести на волосся. Потримавши маску на волоссі тридцять-сорок хвилин, змити її ретельно теплою водою з шампунем. Використовуючи регулярно таку маску, ви зможете істотно прискорити зростання свого волосся.
Фруктова желатинова маска для волоссяТака маска не просто поліпшить зовнішній вигляд і стан вашого волосся, але також зробить більш виразним його відтінок. Желатин в даному випадку розчиняється вже не в молоці або воді, а в якому-небудь фруктовому соку. Блондинкам краще використовувати розбавлений лимонний сік, брюнеткам – морквяний сік, яблучний сік універсальний, його можна використовувати з волоссям будь-якого кольору. Пропорція для розведення використовується колишня – столова ложка желатину на три ложки соку. Масу розмішують, настоюють, витримують на водяній бані, потім наносять на вологе волосся.