У косметичній промисловості глина – матеріал для оздоровлення шкіри, лікування і надання їй пружності, своєрідний будівельний матеріал для "створення краси". Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Не забувайте зволожувати шкіру
Маски для обличчя з білої глини Зробіть відвар з ромашки і розведіть в ньому глину 1:1 у фарфоровій або скляній посуді, щоб вона набула консистенцію густої сметани. Маску слід наносити тонким шаром на попередньо очищену шкіру. Втирайте її вологими пальцями хвилини 3. Змити через 15 хвилин теплою водою.
Маска для обличчя з блакитної глини 2 столові ложки блакитної (синьої) глини, додайте в неї мінеральної води або чайну заварку так, що б вийшла консистенція густої сметани. Додайте в отриману суміш 1 чайну ложку лимонного соку. Дуже добре перемішайте, роздушіть всі грудочки. Маска накладається товстим шаром на попередньо очищене обличчя крім області навколо очей. Тримати маску потрібно не більше 15 хв. Змивати маску необхідно теплою водою.
Рожева глина містить червону і білу глину в різних пропорціях. Має у своєму складі мікроелементи, надає дезинфікуючу і розгладжує дію на шкіру. М’яка рожева глина рекомендується для делікатного догляду за епідермісом. Також вона використовується як розгладжуюча і в’язка маска і в шампунях для нормального волосся.