1. 1 чайну ложку листків шавлії залити 100 мл окропу, настояти під кришкою протягом 20-30 хвилин і процідити. Потім половину відвару остудити, іншу - підігріти. Покласти по шматочку вати в холодний і гарячий відвар і поперемінно прикладати їх до очей (кожний - на 10 хвилин). Процедуру проробляти через день перед сном. Після неї необхідно добре змазати на ніч шкіру під очима кремом для повік. Через місяць, як правило, настає значне поліпшення.
2. 2 столові ложки сирої натертої картоплі наносять на марлеву серветку, кладуть на “мішки” і тримають 10-15 хвилин. Після зняття маски на шкіру, ледь торкаючись, наносять крем для повік. Ще через 10-15 хвилин ваткою, змоченою холодним чаєм, знімають сліди крему і маски легкими дотиками.
3. Охолоджену, відварену в мундирі картоплю розрізати навпіл і прикласти половинки до очей на 30-40 хвилин.
4. Корисна для повік маска із суміші сирої натертої картоплі, змішаної з 2 чайними ложками борошна і 2 чайними ложками молока.
5. Чайну ложку дрібно нарізаної зелені петрушки змішують з 2 чайними ложками сметани і прикладають до повік на 10-15 хвилин, покривши зверху вологим ватним тампоном.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутись синців під очима за допомогою петрушки6. Разові пакети з чаєм обдати окропом, остудити в морозильній камері, потім прикласти на 10 хвилин до очей.
7. Найчастіше при “мішках” під очима на повіках спостерігається почервоніння і подразнення. У цьому випадку можна застосовувати примочки з чаю, теплої 1-2-відсоткової борної кислоти або настою ромашки (тримати 3-5 хвилин).
8. При набряках повік також добре допомагають і примочки з охолодженого настою листків берези (столову ложку листків залити склянкою окропу, настояти 30 хвилин, процідити).