Руки.
Головним секретом краси рук можна назвати масаж. Причому не тільки професійний, який вдається зробити в салоні, в кращому випадку, раз на два тижні. П'ятихвилинне погладжування, розминка пальців і кистей здатні продовжити молодість шкіри, прибрати сухість і навіть звузити вени. Напрямок рухів тільки від кінчиків пальців до зап'ясть. Погладжувати і розминати потрібно як тил кисті, так і долоню.
Пилочка.
До головного правилом підпилювання нігтя (пилочка рухається лише в одному напрямку, щоб уникнути розшаровування) важливо додати ще кілька зауважень. По-перше, ніколи не підпилюйте нігті збоку - це стоншує пластину і призводить до ламкості. По-друге, не зашліфовуються пошкоджені ділянки. Це погіршить становище. Краще відразу спиляти ніготь. По-третє, пилка повинна бути гнучкою і м'якою, з найдрібнішими абразивними частинками. Це основні секрети ідеального манікюру.
Форма.
У моді як і раніше нігті природної і плавної форми. Ніяких квадратів, трикутників та іншої геометрії. Ідеальний манікюр, коли вільний край нігтя повторює обриси свого ложа.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кращі варіанти літнього манікюру (ФОТО)Відрізати.
Сьогодні більшість майстрів манікюру вищого класу відмовляються від обрізання кутикули. Зрізати її, дійсно, можна лише в екстрених випадках. А так, шкірку краще розм'якшити спеціальним засобом і відсунути. Якщо робити так регулярно, кутикула просто припинить відростати. Особливо коли на додаток ви будете пару раз на тиждень підживлювати її спеціальним маслом.
Довжина.
Довжина нігтів залежить не тільки від нашого бажання, але й від стану нігтів. Якщо приймати вітамінні комплекси з кальцієм і цинком, регулярно робити манікюр з зміцнювальною базою, нігті будуть добре відростати і не ламатися. От тільки гнатися за рекордами не варто.
Колір.
У плані вибору відтінку лаку для нігтів вам надається повна свобода. Nail-палітри марок сьогодні постійно поповнюються найнеймовірнішими колірними нюансами і варіантами. Проте свої пріоритети є і тут. Якщо минулого літа в особливій пошані були неонові кольори, то зараз їм на зміну прийшли спокійні, як ніби трохи вигорілі на сонці або розмиті у воді, відтінки жовтого, блакитного, м'ятного або рожевого.