Не було сил зняти макіяж перед сном, а вранці прокинулась з набряклими повіками?Вмиватися перед сном потрібно в будь-якому стані, якщо ти хочеш залишатися молодою і красивою. Залишки косметики забивають пори, не дають обличчю дихати, перешкоджають процесу самоочищення і самовідновлення шкіри. Загалом, з точки зору краса - не вмитися, значить, скоїти злочин.
Наносиш живильного крему побільше, щоб сухість пройшла і зморшки зникли, а вранці ніякого ефекту?З кремами важливо не кількість, і вже тим більше не товщина шару, а правильно підібраний склад. Обов'язково звернися до косметолога, щоб чітко зрозуміти, якого типу крем тобі необхідний: можливо, твій варіант - не харчування, а зволоження або ліфтинг.
Перед сном нанесла нічний крем, а прокинулася - все обличчя всипане червоними прищиками?На те є кілька причин. Нічний крем можна наносити тільки на ідеально чисте обличчя. Чи не очистила шкіру як слід? Залишилися частинки пилу і пудри в комплексі з живильним кремом - чудовий «десерт» для бактерій, які і викликають появу вугрового висипу. Можливо, обраний засіб не відповідає типу твоєї шкіри.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зупинити старіння шкіри: 5 порадПереплутала і замість нічного скористалася денним кремом.Що буде? Страшного - нічого, якщо тільки твоя неуважність не ввійде в систему. Денний та нічний креми вирішують різні завдання. Тому використовувати один засіб для всіх випадків життя не можна. Нічний крем підтримує життєві сили шкіри, допомагає їй відновитися. Основна дія денних засобів - захист шкіри.
Я працюю в нічну зміну. Який засіб по догляду за шкірою мені підібрати?Біоритми - явище постійне, їх під трудової графік не підлаштуватися. Як годиться клітинам посилено ділитися з півночі до третьої ночі, так вони і будуть це робити, незважаючи на загальне пильнування організму. Тому правило незмінно: в темний час доби - нічний крем.