1. Неправильний вибір миючого засобу.Миючий засіб повинен повністю видаляти макіяж і бруд, але не знищувати занадто багато природних захисних жирів вашої шкіри або здорових клітин. Підберіть те, що робить свою роботу і не є ні занадто м'яким (коли для ефективного результату ви повинні мити двічі або коли воно містить скраб, який важко ретельно очистити), ні занадто жорстким (це робить вашу шкіру червоною і роздратованою).
2. Важливо не перестаратися.Умовно один раз або два рази на день в основному цілком достатньо, збільшення частоти може викликати подразнення шкіри, і, як не парадоксально, призводить до перевиробництва шкірного жиру, тобто до жирності шкіри. Якщо ви не носите макіяж, не намазували товстим шаром сонцезахисний крем - пропустіть використання миючого засобу ввечері і обмежтеся теплою водою. Давайте вашій шкірі відпочити від миючих засобів час від часу.
3. Використання води неправильної температури.Міф: гаряча вода відкриває пори, а холодна вода закриває їх. Насправді пори не мають м'язів, щоб відкривати і закривати. Гаряча вода є більш приємною по відчуттях, але може більш агресивно змивати захисні речовини шкіри і приводити до надмірної сухості або зайвої продукції шкірного сала. Помірно тепла вода є кращим балансом комфорту та ефективності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ять способів попередити виникнення зморшок на обличчі4. Занадто багато пілінгу.Пілінг є корисним, він прибирає омертвілі клітини шкіри, але ключовим фактором є помірність. Використовуйте пілінг максимум два-три рази на тиждень. Використовуйте для процедури свої пальці, а не мочалку.
5. Недостатнє умивання.Недостатнє ополіскування призводить до наявності залишків миючого засобу, який може засмітити пори і сушити шкіру. Ретельно вмивайтеся, навіть якщо ви поспішаєте вранці або дуже втомлена ввечері. Підборіддя, кордон росту волосся і ніс є найбільш частими місцями, які страждають від недостатнього ополіскування.
6. Подразнюючі шкіру інгредієнти.Зробіть вашому обличчю важливу ласку - уникайте дратівливих інгредієнтів, таких як ароматизатори, барвники та синтетичні консерванти (наприклад, такі, як парабени). Лаурилсульфат натрію є ще одним поширеним компонентом, використовуваним як поверхнево-активної речовини засобів для умивання і одночасно частою причиною подразнення і алергічної реакції. Завжди читайте склад засобів для вмивання.
7. Витирання рушником.Старанне витирання обличчя рушником дає приємні відчуття, але водночас "тягне" шкіру. Також важливо не використовувати рушник "для рук", на якому бактерій може бути більше, ніж потрібно. Майте для обличчя окремий чистий, м'який рушник.