Є
продукти, на яких можна заощадити, а є ті, які неодмінно повинні бути якісними і не дешевими. У першу групу входять засоби для умивання і демакіяжу, тоніки і скраби - всі вони контактують з шкірою мінімальну кількість часу і містять приблизно однакові компоненти незалежно від того, мас-маркет це чи люкс. А ось на чому економити не варто, так це на сонцезахисних засобах, антивікових кремах і сироватках, маслах для обличчя, тіла і волосся. Бренди, що витрачають на розробку по-справжньому ефективних продуктів десятиліття і захищають їх множинними патентами, навряд чи стануть продавати їх за копійки.
Що стосується
декоративної косметики, то тут все залежить від твоїх уподобань. В іншому уважно читай етикетку - добре, якщо там буде позначка «Некомедогенний», мінімум силіконів / парабенів / фталатів. Пам'ятай, що чиста, доглянута шкіра, блискуче волосся і здоровий рум'янець - твої головні прикраси, а підкреслити їх можна навіть бюджетними рум'янами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП 6 типових помилок при макіяжі, яких варто уникати Не зневажай «бабусиними» рецептами Звичайно, приготувати і накласти домашню маску для обличчя та волосся довше, ніж нанести готову, але іноді воно того варте. Тобі варто просто заглянути в холодильник, включити фантазію і налаштуватися на отримання задоволення - вийде справжній СПА-ритуал. А тепер про поширених б'юті-проблеми і методи їх вирішення:
Випадання волосся: Купи в аптеці настоянку стручкового перцю, розведи її в рівних пропорціях з звичайною водою, акуратно нанеси по проділах волосся, одягни зверху шапочку для душу, вкутай рушником. Залиш на годину-півтори, потім змий шампунем і нанеси бальзам.
Сухість, лущення шкіри: змішай яєчний жовток, ложку оливкової олії і столову ложку соку алое, нанеси на чисту шкіру і залиш на 10-15 хвилин. Змий прохолодною водою.
Жирний блиск, акне: тобі знадобиться яєчний білок, дві столові ложки несолодкого йогурту і пара крапель лимонного соку. Змішай до однорідної маси, нанеси на очищену шкіру, потримай 15 хвилин, змий.