У першу чергу, варто звернути увагу на час ранкового пробудження. Прокидатися найкраще в 6.00 або 8.00, так як в ці години шкіра найкраще сприймає догляд і не схильна до набряклості.
косметичні процедури
Після ранкового підйому дайте шкірі відновитися після сну протягом 30 хвилин, а потім вже можна буде наносити макіяж. Але перед цим не забудьте вмитися, протерти обличчя тоніком або кубиком льоду і нанести зволожуючий крем.
Період з 8.00 до 12.00
Цей час чудово підходить для нанесення масок і застосування пілінгів. Якщо ви плануєте відвідування косметолога, особливо для проведення чистки, то найкраще робити це саме в першій половині дня. Можна також влаштувати глибоке очищення шкіри самостійно. Для цього розпарьте її на водяній бані з відвару ромашки, потім нанесіть маску або пілінг - скатку на 15 хвилин і змийте залишки теплою водою.
Варто враховувати, що до 10:00 збільшується активність сальних залоз, а значить, шкіра придбає характерний жирний блиск. Тому в цей період часу бажано припудритися або скористатися матуючими серветками. З 12:00 дайте шкірі відпочити від всіх косметичних процедур.
Період з 15.00 по 18.00
Ці години добре підходять для заняття фітнесом та іншими видами спорту. Також у цей час варто відвідати лазню або сауну з подальшим масажем шкіри. Зробіть обгортання для впливу на проблемні зони і нанесіть лімфодренажний крем для посилення ефекту пружності шкіри.
Період з 18.00 по 20.00
У цей час настає період найменшої чутливості до болю, тому можна сміливо приступати до процедури епіляції або корекції брів. Можна також провести антицелюлітний масаж з використанням спеціальних приладів, попередньо розігрівши шкіру.
Влаштуйте вечірню прогулянку, яка найсприятливішим чином позначається на жіночій красі - клітини насичуються киснем, а шкіра набуває свіжого вигляду. Ближче до 20:00 добре приймати розслаблюючі ванни з морською сіллю, трав'яними відварами і ефірними маслами. Проведіть процедуру демакіяжу, вмийтеся за допомогою спеціального засобу. Нанесіть нічний живильний крем і через пару годин зніміть залишки серветкою.
Період з 23.00 по 5.00
В цей час організм і шкіра відповідно повинні відпочивати, оскільки клітини відновлюються саме уві сні. Не допускайте пізніх перекусів, так як це безпосередньо впливає на стан шкіри, а також на розвиток целюліту. Дотримуйтесь 8-годинного режим сну, щоб шкіра на ранок виглядала відпочилою і якомога довше зберігала свою молодість.