Які корисні і шкідливі властивості має дігтярне мило і чи можна їм мити голову? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
До складу дігтярного мила входить березовий дьоготь в кількості від 5 до 10%. Саме тому мило вважається особливо корисним.
У чому користь?
Дігтярне мило застосовують в косметології як засіб від акне, чорних крапок і висипань. Також мило корисне при лікуванні псоріазу, позбавляючи, дерматиту, себореї, екземі і від фурункулів. Дігтярне мило сприяє швидкому росту волосся, зміцнює волосяну цибулину і позбавляє від лупи. Також засіб застосовують при ранах і саднах, дрібних подряпинах, при тріщинах на п'ятах.
У чому шкода?
Дігтярне мило може завдати шкоди, якщо людина страждає від непереносимості продукту. Слід стежити за реакцією організму. Нормально, якщо ви будете відчувати невелике печіння, не повинно бути свербіння і болю. Також мило може трохи сушити шкіру, тому після його використання змастіть шкіру кремом. Не рекомендується застосовувати мило при відритих ранах, виразках або порізах.
Чи можна мити голову дігтярним милом?
Мити голову дігтярним милом можна, однак, такий засіб не всім підходить. Не варто їм користуватися, якщо у вас сухе волосся, так як це може тільки збільшити його ламкість. Варто згадати і про запах дьогтю, проте він швидко вивітрюється. Користь для волосся мила така: виводить лупа, знімає роздратування і свербіння, допомагає позбутися вошей (піну нанесіть на волосся і укутайте целофаном, залиште на годину), прискорює ріст цибулин, зміцнює, підходить для жирного волосся.
Миємо голову дігтярним милом правильно
· Не використовуйте гарячу воду, температура не повинна перевищувати більше 40 градусів.
· Дайте волоссю звикнути до мила. Для цього знадобитися 3-5 процедур.
· Не тримайте піну на волоссі довше 3х хвилин.
· Після мила, волосся можна зволожити бальзамом для кращого розчісування.