Чорні цятки набридають навіть дівчатам із чистою шкірою. Комедони утворюються від надлишку шкірного сала, косметики та пилу. Вони закупорюють шкіру і псують вашу красу. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Робіть маски на основі глини
1. Правильний захист. Мабуть, кожна власниця жирної шкіри не раз здійснювала цю помилку - намагалася «підлікувати» обличчя палючими сонячними променями. Трохи істини в цьому є - в мікродозах ультрафіолет має бактерицидну дію і пригнічує сальні залози. Але хто з нас обмежується малим!
В результаті всі проблеми жирної шкіри множаться - висипання, жирний блиск і чорні точки. Тому з активним сонцем поводься обережніше - носи крислатий капелюх і обов'язково підбери крем з високим фактором захисту.
2. Оновлення шкіри. Чисті пори - непомітні пори. Отримати такі допоможуть щадні гомажі і маски на основі глини. Перші м'яко знімають шар ороговілих клітин, другі видаляють залишки забруднень, знімають запалення і роблять пори менш помітними.
Однієї-двох домашніх процедур в тиждень буде цілком достатньо.
3. Очищай грамотно Час від часу пористій шкірі потрібна чистка. Придуши спокусу самостійно поколупати обличчя і звернися до досвідченого дерматолога. Він очистить пори (наприклад, ультразвуком) швидко, безболісно і без почервоніння.
4. Підбери правильні засоби Усі сумнівні спиртовмісні лосьйони заміни на сучасні засоби з невеликим вмістом кислот, регулюючими компонентами і хорошими зволожуючими властивостями - сироватки, легкі креми, емульсії і маски. Стеж, щоб і основна і декоративна косметика мала позначку «некомедогенно». Тональні продукти вибирай на водній, а не жировій основі і відмовся від праймерів на основі силікону - вони можуть сильніше забити пори і спровокувати нові висипання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу