Не так складно підібрати собі духи, як продовжити стійкість їх запаху. Знайомо, чи не так? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Не три руки
Не зберігай духи у ванній кімнаті. Вологість і тепло тільки погіршують їх якість. Вибери місце, куди немає доступу сонячних променів, наприклад ящик комода або туалетного столика.
Ідеальні місця на твоєму тілі, куди варто наносити духи для стійкості аромату - шия, зап'ястя, згини ліктів і колін, улоговинка на грудях. Секрет в тому, що в цих зонах шкіра тепліша, аромат буде триматися краще і сильніше проявлятися.
Використовуй парфум після душа. На вологій шкірі аромат парфумів розкриється краще, і буде довше триматися. Як варіант, можна скористатися легким зволожуючим кремом для тіла.
Щоб аромат тримався весь день, досить спочатку нанеси трохи вазеліну на шию і зап'ястя, а потім парфум.
Не три зап'ястя один про одного після нанесення духів. Через тертя яскраві ноти аромату випаруються швидше.
Не наноси аромат на волосся. Всі духи містять спирт, який сушить волосся і шкіру голови. Є простий і нешкідливий спосіб - розпороши духи на щітку і розчеши волосся.
За стійкість відповідає концентрація аромату. Духи тримаються п'ять-шість годин, парфумована вода - три-чотири години, туалетна - близько двох. Найбільш стійкі - мускатні і деревні аромати через вміст в них масел, які випаровуються повільніше. Легкі цитрусові і квіткові запахи зникають швидше. Щоб твій улюблений аромат зберігався на одязі і білизні, розпороши його на аркуш тонкого папір і помісти її в шафу з речами.
Не наноси духи на одяг і прикраси - можуть виникнути плями і розводи.
Періодично міняй аромати і пробуй щось нове. При тривалому використанні ти можеш звикнути до запаху улюблених парфумів і не відчувати і не відчути їх сили, і переборщити з кількістю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 причин порушення апетиту у дітей
5 ознак того, що дитина стане успішною, попри погані оцінки в школі