Чоловікам це може здатися дивним, але нарости шкіри навколо нігтів псують вигляд манікюру і можуть довести жінку ледь не до нервового зриву. Як безпечно видалити кутикулу? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Вдома краще видалити кутикулу необрізним способом
Обрізний метод Незважаючи на те, що є більш безпечні методи видалення неживої кутикули, запущені нігті вимагають використання щипчиків і дерев'яної палички. Перед тим як обрізати кутикулу, нігті розпарюють і розм'якшують у мильній або солоній воді, щоб безболісно відокремити ороговілу кутикули від живої тканини. Відсуваючи дерев'яною паличкою, кутикулу зрізають щипчиками так, щоб не поранитися.
Необрізний метод У домашніх умовах зручно робити манікюр європейським, або необрізним методом, використовуючи олії, креми, гель у комбінації з тонкою пемзою і спеціальною пом'якшувальною ручкою-коректором.
Щоб пом'якшити і швидко видалити ороговілу шкіру, можна нанести спеціальний гель на 5-10 хвилин на ділянку навколо нігтів, потім потерти пемзою або відокремити дерев'яною паличкою.
Відрослий шар кутикули також можна пом'якшити і прибрати, застосовуючи абрикосову, рицинову або мигдальну олію, які здатні підлікувати і невеликі задирки.
Велику популярність для догляду за нігтями в домашніх умовах має ручка-коректор, котра швидко розчиняє роговий шар за рахунок вмісту фруктових лугів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен