Після цієї процедури волосся стає блискучим, шовковистим та сильним. Це створюється за рахунок нанесення на пасма прозорої дихаючої плівки. Вона обволікає волосся.
Домашня маска не підходить для ослабленого волосся
У салонах для ламінування використовуються фірмові засоби. Їх наносять на волосся. Через деякий час прогрівають спеціальним приладом. Інколи дівчата намагаються повторити це вдома підручними засобами. При певній вправності та практиці результат вийде цілком прийнятним.
Другий варіант - використання спеціальних масок з колагеном. Вони призначені саме для створення ефекту ламінування в домашніх умовах.
Третій спосіб - ламінування волосся за допомогою желатинової маски. Білок, що міститься в желатині, допоможе створити необхідну плівку.
Для приготування складу - розведіть одну столову ложку желатину в двух столових ложках гарячої води. Дайте набрякнути. Додайте трохи бальзаму або маски для волосся. Нанесіть масу на пасма та одягніть поліетиленову шапочку. Тримайте півгодини. Періодично прогрівайте волосся під шапочкою феном. Змийте теплою водою.
Домашня маска не підходить для ослабленого волосся. Вона зробить його тьмяним та важким.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен