Щітка обов'язково повинна бути сухою під час процедури, після застосування обов'язково помити милом і витерти насухо. Щітки можуть бути як ручними, так і електричними з декількома насадками.
Як робити брашинг тілаЩітка, якою робиться процедура, повинна бути виключно з натуральними ворсинками. А краще, щоб їх було дві: одна з більш жорсткими щетинками для тіла, і більш м'якими для обличчя. Броссаж - це не лише очищення шкіри, але і відновлення кровообігу, і якщо на обличчі потрібно робити процедуру м'яко, не натягуючи шкіру, то тіло можна не берегти. Енергійними рухами по колу ведіть щітку з п'ят і просувайтеся вгору.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 варіанти домашнього пілінгу для обличчяОсобливу увагу приділіть ліктям і п'ятам через їх товстошкірість. І зонам з великою концентрацією лімфовузлів - пахви і стегна. Масаж проводиться 2 рази в тиждень, якщо у вас суха шкіра, і 3-4, якщо жирна. Після закінчення намажте тіло живильним кремом.
Як робити брашинг обличчяЩо до обличчя, то перед процедурою потрібно туго зав'язати волосся назад, стерти всю косметику, нанести очищувач (якщо в ньому є заспокійливі компоненти зразок алое або зеленого чаю) або ж працювати з сухою шкірою, але так більше ймовірність викликати подразнення. Починайте від декольте та шиї, поступово просувайтеся до лоба.
Варто зауважити, що в броссажі немає якихось суворих часових рамок - орієнтуйтеся на те, що кожну ділянку шкіри потрібно масажувати близько 5 разів, зазвичай це займає не більше 10 хвилин.
На відміну від тіла, брашинг обличчя можна проводити не більше 1 разу по сухій шкірі, і 2-3 по жирній. Після закінчення процедури помийте обличчя і нанесіть зволожувач.