Найпростішим способом є її обрізання. Правда ефекту це особливого не дає. Та й процедура вважається минулим століттям.
Як правильно і безпечно прибрати кутикулу?Майстри з манікюру не радять обрізати кутикулу, тому що згодом вона стає сухою і грубою, починає створювати задирки, які так болісно прибирати.
Найпопулярнішим способом є пом'якшувальні масло / гель, які ще й добре дезінфікують всю поверхню шкіри. Після того як пройде певну кількість часу (вказано в інструкції), і кутикула повністю розм'якне, слід взяти м'яку апельсинову паличку і забрати надлишки.
Суха кутикула дуже часто запалюється і приносить незручність. Якщо довго її не видаляти, вона може помітно викривити нігтьову пластину, що тягне за собою погане скріплення з лаками, не довгостроковий манікюр.
А якщо ви є любителькою матового манікюру, то видалення цієї шкірки стає найголовнішим і першим етапом в будь-якому манікюрі.
В даний час існує декілька способів видалення кутикули:
відсунення;
обрізання;
розчинення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП 10 модних відтінків лаку у цьому сезоні (ФОТО)Перед тим як задіяти будь-який з вищеописаних методів потрібно зробити ванночку для рук, для цього в теплій воді розчинити щіпку морської солі. Кутикула розм'якне, після її можна буде легко зрізати спеціальними інструментами, відсунути або провести метод розчинення.
Такий засіб продається в будь-якому косметичному магазині, коштує недорого, наноситься рясним шаром на кутикулу на певний час, вказаний на інструкції, а після стирається серветкою.
Кутикула після таких маніпуляцій легко відшарується від нігтя, її залишки потрібно буде легко прибрати дерев'яною паличкою. Цей спосіб є найбільш безпечним, але не завжди корисним для нігтів, так як склад руйнівним чином впливає на нігтьову пластину.