Шкірні захворюванняНе можна говорити про те, що такі захворювання, як псоріаз, екзема або себорейний дерматит, призводять до втрати брів, але вони викликають запалення шкіри в області чола. А ось мимовільне бажання почухати роздратовану ділянку побічно провокує випадання брів. В даному випадку воно відбувається неоднорідно, так як волосяний фолікул не пошкоджується, а значить, брови зможуть вирости знову.
Інфекції і родимкиПеренесені інфекції також можуть стати причиною випадання брів. Вони здатні вразити фолікули або стрижні волосків, а також можуть призвести до нестачі кровообігу, який, в свою чергу, позначається на рості волосся.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП 3 прийоми в макіяжі, які давно застарілиАлергія на косметикуПомітили, що брови реагують на фарбу або олівець почервонінням і свербінням? Це привід відвідати алерголога: можливо, в їх складі інгредієнти, які ви не переносите. Не варто відкладати справу на «потім» і продовжувати користуватися засобами - є ризик залишитися без брів. У прямому сенсі цього слова.
Хвороби щитовидної залозиВипадання брів може бути симптомом серйозного захворювання. Класичний приклад - підвищена і знижена активність щитовидної залози. Як тільки помітите, що «зник» хвостик брови (явна ознака патології), терміново до лікаря: він призначить медикаментозне лікування.
Алопеція або облисінняАлопеція - як вогнищева, так і андрогенна - може побічно служити причиною втрати брів. Таке трапляється особливо часто, якщо волосся випадає на ділянці вздовж лінії лоба. Врахуйте, це захворювання характеризується тільки поступовою втратою волосся, при цьому покриви шкіри виглядають абсолютно нормально.