1. Маска для обличчя з блакитної глини
Як це працюєОчищає пори від бруду і жиру, зменшує запалення, сприяє зменшенню вугрової висипки, покращує тонус шкіри, може застосовуватися на будь-якій ділянці тіла.
Рецептів масок з блакитною глиною буквально сотні, в неї можна додати і оливкове масло для зволоження шкіри, і сік лимона для відбілювання веснянок.
2. Мочалка з люффиЛюффа - трав'яниста ліана сімейства гарбузових. Мочалки роблять з її стиглих плодів, що мають волокнисту, жорстку структуру.
Як це працюєПілінг і легкий масаж шкіри. Позбавляє від врослого волосся.
У магазинах продають мочалки різних форм і ступеня твердості: рукавиці, довгі мочалки з двома петельками, з поролоном усередині, є навіть маленькі шматочки люффи, вплавлені в брусочки мила. Обирайте!
3. Касторова оліяРослинна олія, що отримується з рицини звичайної.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ять причин виникнення акне: що ви робите не такЯк це працюєЗміцнює вії, стимулює їх зростання. Може застосовуватися для брів і волосся. Як бонус може розгладити дрібні зморшки навколо очей.
Крім касторової олії, нам знадобиться щіточка для її нанесення. Можна відмити стару щіточку від туші або використовувати ватяні палички. Масло наноситься на чисті вії ввечері або протягом дня, якщо ви не користуєтеся косметикою для очей. Не перестарайтеся з кількістю масла: воно повинно зволожити вії, але не збиратися на них крапельками. В іншому випадку промокніть вії серветкою.
4. Відмова від милаЯк це працюєДозволяє відновити природний гідроліпідний баланс сухої і чутливої шкіри.
Якщо вас мучить свербіж, лущення, сухість, вугрі на тілі при сухій шкірі, просто спробуйте скоротити використання мила і потерпіти хоча б тиждень. Цілком можливо, що одного цього буде достатньо для вирішення половини ваших проблем. Намилюватися кожен день цілком абсолютно необов'язково, особливо якщо ви працюєте в офісі і не займаєтеся спортом.
5. Суспензія «Ціндол»Лікарський препарат з окисом цинку, який має антисептичну та протизапальну дію.
Як це працюєУсуває вугровий висип. В показання до застосування також значаться дерматити різної етіології, сонячні і температурні опіки, порізи, подряпини і герпетичні висипання. «Ціндол» навіть знімає свербіж при вітрянці!
Суспензію перед застосуванням потрібно ретельно збовтати до однорідного стану. «Ціндол» наноситься ватною паличкою безпосередньо на запалення. Можливо нанесення на велику площу ватним диском, якщо вас турбує рясна висипка.