Перше місце серед найпоширеніших причин порідіння волосся зайняв дефіцит в організмі людини двох корисних мінералів - цинку і заліза. Фахівцями доведено, що ці мінерали забезпечують харчування постійно оновлюються клітин, цим обумовлений ріст волосся. Якщо ж клітинам заліза і цинку для оновлення не досить, то це призводить до припинення росту волосся, руйнування і подальшого швидкого випадання.
Друге місце дісталося неврозу і стресу. Ці фактори можуть призвести не тільки до психологічного, а й фізичному пригнічення функцій організму, яке призводить до втрати людиною найважливіших мікроелементів, розтраті поживних речовин, що приносять користь для здоров'я. Отримуючи будь-яке пошкодження, організм займається, в першу чергу, доставкою вітамінів і мікроелементів до життєво важливих внутрішніх органів. У стресових умовах волоссю корисні мікроелементи не дісталося. Лікарі просять не забувати про те, що в умовах постійних стресів і неврозів людина може почати втрачати волосся, навіть залишаючись фізично здоровим.
На третьому місці опинилася тривала медикаментозна терапія. Негативно впливають на волосся препарати для корекції гормонального фону, цитостатики, протиепілептичні препарати, різні нестероїдні протизапальні засоби і препарати для лікування різних дерматологічних захворювань, що містять ретинол.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП 4 маски, які допоможуть вилікувати сухе волоссяЧетверте місце займає виключно жіночий фактор, пов'язаний з гормональним дисбалансом в організмі, який і провокує ослаблення волосяних фолікул і випадання волосся - полікістоз яєчників.
П'яте місце по негативності впливу на волосяний покрив голови займає штучний вплив гарячим повітрям на волосся і часті складні, травмуючі як коріння, так і всю структуру волосся, укладання, навіть розчісування фахівці називають травмуючим механічним фактором. Сильні хімічні компоненти, що входять до складу засобів для укладки, шкодять волоссю і викликають його виснаження.
Останнє місце в рейтингу лікарів займає застосування внутрішньоматкових спіралей, які в більшості містять мідь, що перешкоджає засвоєння необхідного для волосся цинку в організмі.