Крок 1: гідрофільне маслоНа першому кроці вмивання ти наносиш масло на спонж і знімаєш макіяж.
Увага: для очей і видалення туші використовуй один спонж, а ось для шкіри і тонального засобу – обов’язково візьми новий.
Крок 2: бальзам для вмиванняПісля використання гідрофільного масла на обличчі звичайно ж залишаться розводи від косметики. Наступний етап, покликаний очистити шкіру від макіяжу, – бальзам для вмивання. Варто відзначити, що сама концепція бальзаму або крему для зняття макіяжу – виключно азіатська, але в Європі давно прижилася і полюбилася. Бальзами, як правило, мають масляну основу, тому прибирають залишки косметики набагато якісніше, ніж будь-який агресивний гель. Наноси його слід на вологу шкіру круговими рухами, змивати водою кімнатної температури (+25 градусів).
Порада: бальзам для вмивання також можна видаляти м’якою теплою серветкою – це приготує шкіру до наступного етапу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тональний крем для проблемної шкіри: як підібратиКрок 3: міцелярна водаПісля того, як ти очистила шкіру, переконайся, що косметики більше не залишилося. Найпідступніше місце – область під очима, туш має властивість зачаїтися саме там, і це не одразу помітно. Тому використовуй міцелярну воду, щоб на 100% видалити макіяж. Спосіб застосування простий – нанеси засіб на ватний диск і протри обличчя. Ти здивуєшся, але навіть після перших двох етапів умивання диск може виявитися брудним!