Про що говорить наш організм? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Американські вчені заявили, що поява прищів пов'язана із загальною мікрофлорою нашого організму, а не наявністю якого-небудь одного виду бактерій. Так, лікарі провели експеримент серед 72 осіб. У 38 з них було помічено акне типу Propionibacterium acne, який виробляє небезпечні для поверхні шкіри бактеріальні токсини.
У решти учасників експерименту мікрофлора на обличчі була більш різноманітною, завдяки чому шкіра самостійно могла балансувати негативний вплив виду Propionibacterium acnes.
Автори дослідження помітили, що у людей, які не страждають на цю недугу, шкіра обличчя рівна. У зв'язку з цим вчені рекомендують для профілактики підтримувати природний баланс бактерій на обличчі. Вони також радять не захоплюватися вживанням антибіотиків, оскільки вони знищують корисні мікроби, а також шкідливими продуктами - краще взяти за звичку випивати стакан кефіру щодня для стабілізації мікрофлори.
Як кажуть фахівці, з гнійними шкірними захворюваннями стикається 80-85% молодих людей. Ця недуга виникає в результаті запалення волосяних фолікулів обличчя. Зауважимо, що прищі на обличчі також з'являються на тлі гормональної проблеми і порушень в роботі системи травлення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу