Один з найпопулярніших пілінгів - феноловий, здатний проникати в глибинний шар дерми. Він руйнує еластин і колагенові волокна, які зазнали старіння. Ефективність такого способу полягає не тільки в відлущування клітин, але і в зміцненні стінок капілярів, зниження проникності мембран, поліпшенні кровопостачання. Процедура затримує в організмі гіалуронідазу, блокує медіатори запальних реакцій, знищує інфекції.
Феноловий метод використовується при появі зморшок, віковій в'ялості і гіперкератозу, пігментних плям і ділянок, вугрових висипаннях і себореї. Допоможе пілінг і при боротьбі зі шрамами і рубцями, а також при появі ознак старіння шкіри. При цьому обов'язково слід дотримуватися запобіжних заходів, адже токсини хімікату можуть проникнути в кишечник, вплинувши на мозок і центральну нервову систему.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепт домашнього пілінгу для обличчяТакож варто пам'ятати про ряд протипоказань. Так, процедура заборонена для вагітних і годуючих матерів, при наявності серцево-судинних захворювань, патології нирок і печінки. Не можна проводити пілінг із задіянням фенолу під час менструації, при герпесі, вітіліго і онкологічних проблемах, цукровому діабеті, загостренні ГРВІ або грипу, нервових захворюваннях, інфекційних і грибкових ураженнях шкіри, при відкритих ранах на обличчі. Також не рекомендують вдаватися до таких заходів для неповнолітніх та людей старших 60 років. Після процедури шкіра може відновлюватися до півроку, після чого приходить в норму.