Кількість гребінців. На думку перукаря, користуватися однією гребінцем на всі випадки життя - це помилка. Слід мати мінімум три: тонкий і плоский гребінець - для проборів і начісів, масажну щітку - для розчісування і сушки, гребінець брашінг (круглу) - для укладання.
Натуральні матеріали або пластик? Багато хто переконаний, що розчісувати волосся гребінцями з натуральних матеріалів корисніше. Однак, каже Олександра Едельберг, якраз найменше шкодять волоссю більш гладкі за своєю структурою пластикові гребінці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як врятувати волосся від випадіння?Розчісування мокрого волосся. Перукар-стиліст стверджує: не розчісувати мокре волосся - це помилка, хоча більш поширена думка про неприпустимість розчісування мокрих пасем. За словами фахівця, існують спеціальні гребінці-детанглери, які допомагають дбайливо обійтися з волоссям.
Розпущене волосся. Якщо у вас довге волосся, які ви просто залишаєте розпущеним на ніч, ви робите помилку. Замість цього перукар рекомендує довге волосся на ніч акуратно розчісувати і заплітати в вільну косу, це дозволяє краще зберегти їх від можливих пошкоджень, пов'язаних з тертям про білизну і подушку. Розчісувати довге волосся потрібно починаючи з кінчиків.
Ретельне розчісування. Старанне і багаторазове розчісування волосся не допоможе їм швидше рости. За словами Олександри Едельберг, це не більше ніж міф "з молодості наших бабусь". Втім, не розчісувати шевелюру, щоб не випадали зайві волоски, - це інша крайність.