Перше, що треба зробити — встановити контроль над мімікою. Позбувайтесь від звичок хмурити чоло, мружитися, кривити рот, морщити ніс і від інших мимовільних дій під час спілкування та в будь-яких інших життєвих ситуаціях. Активна міміка зараз – глибокі заломи у майбутньому.
Друге важливе правило – не розтягувати шкіру. Намагайтеся зайвий раз не розтягувати шкіру, доглядаючи за нею: сироватки і креми наносіть акуратно по масажних лініях - вони йдуть від центру обличчя до країв і знизу вгору. Не тріть шкіру рушником після вмивання, краще акуратно промокнути.
Регулярно зволожуйте шкіру зовні та зсередини. Використовуйте зволожувальні місти, сироватки, маски, пийте не менше двох літрів чистої води на день. Проходьте курси біоревіталізації у косметолога. Коли шкіра зневоднена, вона одразу виглядає гірше, а мімічні зморшки стають помітнішими
Використовуйте якісну косметику. Дешеві, протерміновані та сумнівні засоби лише прискорять старіння епідермісу. Захищайте шкіру від несприятливих факторів зовнішнього середовища. Сонячне світло, низька температура, надмірна вологість стимулюють активність вільних радикалів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дитячі щедрівки і посівалки на Маланки і Василя
Чи можна дітям купатися в ополонці на Водохреща?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою