Гарячі ванни взимку, зменшення споживання води призводять до погіршення ситуації з акне.
Догляд за шкірою з акне
Щоб ваше обличчя завжди було гладким і без прищів, важливо підтримувати гігієну шкіри в актуальному стані, а не просто лікувати її, коли прищі з’являються. Лікар Клаудія Сандрі вказала на перший фундаментальний крок: "Спочатку зверніться до дерматолога, щоб адаптувати продукти на початку зими. Мило не може бути надто абразивним, і ми повинні дбати про зволоження навіть якщо шкіра вже має прищі".
Акне не є сезонним захворюванням, воно може виникати цілий рік. Тенденції до збільшення захворюваності взимку немає. Однак зі зниженням температури вологість може зменшуватися, ванни стають гарячішими і тривалішими, знижується споживання води і все це сприяє сухості шкіри, що може погіршити вугрові ураження та інші дерматити, такі як атопічний дерматит. Взимку також існує тенденція їсти більше жирної їжі з високим глікемічним індексом, що може посилити акне.
Уникайте прийняття дуже гарячих і тривалих ванн, вмивайтеся лише двічі на день і двічі на день зволожуйте шкіру спеціальними засобами для шкіри, схильної до акне, дотримуйтесь здорового харчування без надлишку жирної їжі.
Уникайте занадто жирної косметики та сонцезахисного крему, завжди консультуйтеся з дерматологом, щоб він прописав правильний режим використання кремів, періодично очищайте шкіру під керівництвом дерматолога, добре харчуйтеся, уникаючи дуже жирної їжі та їжі з високим глікемічним індексом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу