Контрастні компреси на область очей добре зарекомендували себе. Щоб приготувати їх, заваріть суху траву рослини з лікарськими властивостями в розрахунку 2 чайні ложки на півсклянки окропу. Добре підходять ромашка, кора дуба, петрушка, м’ята, шавлія, липовий цвіт, очанка лікарська. Можна використовувати розсипчастий чорний або зелений чай. Остиглий настій розділіть на дві частини, в одну з них додайте 3-4 кубики льоду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свіже обличчя за кілька кроківПеред використанням змочіть ватні диски в теплому настої, прикладіть на 1 хвилину до області очей. Потім змочіть ватні диски в холодному настої і знову прикладіть до очей. За одну процедуру чергуйте компреси 5-6 разів, але завжди завершуйте її холодним. Компреси можна робити вранці, але краще — ввечері перед сном.
Чайні компреси багато хто воліє робити, використовуючи пакетики чаю. Підійде чорний або зелений чай, а ще краще — ромашковий. Пакетики потрібно занурити в окріп на 30 секунд, потім витягнути, трохи віджати і на 10 хвилин помістити в морозилку. Через цей час можна робити компрес: прикладіть охолоджені пакетики до області набряків під очима і залиште на 5-10 хвилин.
Компреси для очей готують з
овочів (свіжих, варених і заморожених). Наприклад, сиру картоплю натирають на тертці або нарізають тонкими пластинками. Отриману кашку спершу кладуть на дві невеликі марлеві серветки, які прикладають до області під очима. Пластинки сирої картоплі можна помістити прямо на шкіру повік і під очі, а зверху накрити марлевими серветками. Такі компреси потрібно тримати 5-15 хвилин. Їх застосовують кожен день, вранці або ввечері.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як вилікувати герпес.