У разі, якщо пожовтіння нігтів викликано порушеннями в роботі органів і систем організму, інфекційними захворюваннями та грибком, до початку відбілювання нігтів необхідно звернутися до лікаря, пройти медичне обстеження і приступити до лікування першопричин, змінити умови своєї професійної діяльності на більш здорові, заповнити запас вітамінів в організмі, відмовитися від шкідливих звичок і вжити заходів щодо захисту нігтів від впливу на них зовнішніх факторів. Лиш тільки після цього можна приступати до відбілювання нігтів і надання їм первісного вигляду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три рецепти ванночок для рукЗмішавши в керамічному або скляному посуді харчову соду з водою в рівних пропорціях, необхідно нанести кашку на нігті, витримати протягом півгодини, а потім ретельно змити теплою водою і витерти руки насухо.
У мисочку з нейтрального матеріалу (кераміки або скла) видавити сік 1 лимона, розбавивши його склянкою кип’яченої води, занурити в миску кінчики пальців і приймати ванночку протягом 15 хвилин, після чого обов’язково вимити руки або ноги і витерти їх насухо.
На додаток до ванночки можна протирати нігті долькою лимона або внутрішньою стороною його шкірки.
Перекис водню в поєднанні з гліцерином – чудовий засіб для відбілювання нігтів. Для цього беруть 1 частину перекису водню і 5 частин гліцерину. Оскільки перекис, так само як і лимонний сік, може спричинити подразнення, слід використовувати тільки 3% розчин. А сам відбілюючий засіб наносять на нігті не більше, ніж на 2-3 хвилини. Проводять таку процедуру через день.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як покращити стан нігтів