Шелак псує нігтьову пластину, в результаті, вона стає тонкою і розшаровуєтьсяЦе не так. Перед нанесенням гель-лаку нігтьову пластину не треба спилювати, як це роблять під час нарощування нігтів. Шелак наносять безпосередньо на саму нігтьову пластину, без зняття верхнього шару. Небезпека підстерігає в момент зняття покриття, так як багато хто ігнорує похід до професіонала і намагається видалити покриття в домашніх умовах, що і призводить до пошкодження нігтів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 рецептів для оживлення шкіри рукЗа допомогою шелаку можна зміцнити тонкі і ламкі нігтіЦе дійсно так. Ефект оздоровлення відбувається не тому, що гель-лак містить якісь цілющі компоненти, а з тієї причини, що це покриття дуже міцне і здатне захистити тендітну нігтьову пластину від негативного впливу зовнішніх факторів.
Гель-лак не можна використовувати постійноЦе не так. Таке покриття можна використовувати постійно, але, за умови, його правильного знімання, яке не пошкодить нігтьову пластину. Доцільно також відмовлятися від покриття шелак, якщо ви збираєтеся на море, щоб морська вода зміцнила нігті.
Шелак не можна наносити, якщо доводиться рукам часто контактувати з теплою водоюНа жаль, це неправда. І не вдасться відмовитися від домашніх обов'язків під приводом модного покриття. Шелак не боїться гарячої води і побутової хімії. Навіть, навпаки, шелак захищає нігті від негативного впливу зовнішніх факторів. Єдина причина по якій покриття може зіпсується - це непрофесіоналізм того, хто його зробив.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
що розкажуть руки про здоров'я.