Лікар Тетяна Євтушенко розповіла, як добавки колагену можуть змінити шкіру.
Вплив колагену на шкіру
Природа так влаштувала, що приблизно до 28 років синтез колагену в нашому організмі природно скорочується. Звичайно, не одразу, а поступово, але згодом ефект цього зниження стає помітним.
Тому, якщо після 30 років ви хочете зберегти та продовжити молодість шкіри, важливо розпочинати прийом колагену вчасно, щоб встигнути заповнити дефіцити.
"З 27 років вироблення колагену у шкірі значно знижується. Цьому не запобігти, але сповільнити цілком реально, важливо вчасно розпочати. Завдяки штучно введеному колагену можна відновити структуру шкіри", – каже експерт.
Колаген здатний запобігти появі зморшок і заломів на шкірі, зберегти її пружність і еластичність, зменшити пігментацію, зробити менш помітними пори, а також колаген надає ліфтинг-ефект.
Також фахівці відзначають позитивний ефект від прийому препаратів колагену у пацієнтів із постакне, рубцями та розтяжками на шкірі.⠀
Для вираженого та швидкого ефекту сучасна медицина пропонує введення препаратів колагену безпосередньо у шкірні покриви. Однак для цього потрібна детальна консультація дерматолога-косметолога. Введення колагену також часто поєднують із апаратними косметологічними методиками.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ознак того, що дитина стане успішною, попри погані оцінки в школі
Як назвати дитину згідно з її знаком зодіаку, щоб дитина була щасливою?