Поміняйте щітку для розчісування волосся на гребінець з дерева з товстими зубцями. Застосовуйте спеціальні бальзами і креми для волосся, що січеться. Їх слід втирати відразу після миття і не змивати в подальшому, давши їм вбратися повністю. Такі бальзами здатні обволікати волоски захисним шаром, між тим відновлюючи їх зсередини.
Робіть щотижневі маски для свого пошкодженого волосся. Їх можна зробити самостійно, з оливкової олії, наприклад. І наносити його за годину або півгодини до миття голови. Наносячи маску на волосся, добре помасажуйте голову.
Зістригайте посічені кінці раз в 5-7 тижнів, а якщо ваші волосся довге - то раз на місяць. Найкраще процедуру зістригання посічених кінчиків робити гарячими ножицями, так як вони здатні «запаювати» посічений кінчик.
Крім косметичного догляду за посіченими кінчиками волосся, при їх лікуванні слід звернути увагу на своє харчування, воно повинно бути правильним і збалансованим. Обов'язково слід вживати в їжу соняшникове насіння, жирну рибу, побільше злакових, всіляких горіхів і вітамінних салатів, заправлених рослинним маслом.
Використовуйте фен тільки в рідкісних випадках, коли необхідно швидко провести укладання або миттєво висушити шевелюру. При цьому слід вибирати щадний режим з прохолодним повітрям.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 3 ефективні медово-яєчні маски для волосся