1. Перший етап нанесення макіяжу – вирівнювання тону і нерівностей шкіри. Перед використанням тонального або іншого крему обов’язково потрібно протерти обличчя спеціальним тоніком або молочком для очищення і зволожити його, наприклад, будь-яким денним кремом. Колір тону повинен максимально відповідати кольору шкіри, це дуже важливо. Наносити його слід, використовуючи спеціальний спонж, не тільки на обличчя, але і на шию, при цьому уважно стежачи, щоб залишки крему не кидалися в очі біля вух коренів волосся.
2. Наступним етапом йде коригування. Усі дрібні дефекти шкіри, такі як прищики і веснянки, легко забираються за допомогою маскуючого олівця. Але зауважте, що олівець повинен бути на тон світліший вашого тонального засобу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як продовжити молодість шкіри обличчя3. Для денного макіяжу підходять
рум’яна натуральних відтінків, а от збираючись на нічну вечірку або звану вечерю, можна вибрати більш темні або яскраві кольори. Розтушувати їх також потрібно дуже добре, краще широким пензлем, інакше макіяж може виглядати неприродно і навіть вульгарно.
4. Макіяж. Хтось віддає перевагу лише трохи підфарбувати вії, комусь подобаються тіні для повік, а деякі є шанувальниками екстравагантних стрілок. Але в будь-якому випадку спочатку потрібно нанести на повіки трохи розсипчастої пудри: вона зробить макіяж очей більш довговічним. Закінчивши, можна розчесати і трохи підфарбувати брови, щоб очі виглядали яскравіше.
5. Спокусливі губи. Форму губ зазвичай коригують олівцем, і це вже теж справа особистої фантазії кожного. Під яскраву помаду потрібен олівець темніший, під блиск – олівець натурального кольору. Якщо з губами якісь проблеми, наприклад маленькі тріщинки, обов’язково потрібно скористатися безбарвною зволожуючою помадою або спеціальним бальзамом.