Перш за все розберемо
склад таких помад. Основним інгредієнтом майже всіх гігієнічних помад є натуральний бджолиний або карнаубський віск. Бджолиного воску властиві пом'якшувальний і протизапальний ефекти, а карнаубський віск гіпоалергенний і може покращувати дію інших восків - робить помаду блискучою, густий і твердою.
Воски необхідні, адже вони роблять захисний покрив на губах стійким і не дає їм сохнути.
В гігієнічну помаду також додаються допоміжні елементи, наприклад вітаміни А, В, С, Е. Вітаміни мають поживними і пом'якшуючими властивостями, також загоюють ранки і усувають запалення, і навіть здатні розгладжувати дрібні зморшки і не давати шкірі губ старіти.
Наступні складові гігієнічної помади - це екстракти та олії рослин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Основні кроки до молодості шкіриЯкі елементи є небажаними у складі і здатні нашкодити?Дуже важливо стежити за складом гігієнічної помади, так як вона може містити інгредієнти, які не рекомендується використовувати протягом тривалого часу. Найпопулярнішим таким інгредієнтом є силіконове масло. Також небажано використовувати губну помаду з вмістом саліцилової кислоти. Хоча вона відмінно захищає від появи акне, користуватися щодня нею не рекомендується, так як вона занадто пересушує губи, через що вони можуть потріскатися і почнуть лущитися.
Багато гігієнічні помади мають у своєму складі такі інгредієнти як фенол, ментол, камфора - на губах вони дають відчуття свіжості, губи стають гладкими і трохи припухлими, що робить їх більш сексуальними. На жаль, всі виробники це знають, і зараз вже навряд чи знайдеться помада, яка не містить цих речовин. Але, крім спокусливості, такі помади володіють і іншим не дуже приємним ефектом - занадто сушать шкіру навколо рота, тим самим змушуючи жінку досить часто наносити помаду, так як без неї з'являються неприємні відчуття.